Zamknij
REKLAMA

Amator mocnych trunków zatrzymany. Teraz trafi do więzienia

16:09, 15.05.2019 | D.W./KPP w Lipnie
Skomentuj
Fot. KPP w Lipnie

Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który w jednym ze sklepów ukradł alkohol. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany dwoma nakazami wydanymi przez sąd. Trafił już do zakładu karnego.

Do zdarzenia doszło na terenie Lipna. Policjanci z tamtejszego komisariatu otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym ze sklepów doszło do kradzieży 1,5 litra whisky.

- Dzielnicowi, którzy zajęli się tą sprawą na miejscu przejrzeli monitoring. Na nagraniu doskonale było widać sprawców. Kilka godzin później ci sami policjanci rozpoznali parę rabusiów na jednej z ulic miasta - relacjonuje st.asp. Monika Grzelak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Okazało się, że sprawcami kradzieży jest 25-letni mężczyzna i o 3 lata młodsza kobieta. Za kradzież wobec kobiety dzielnicowi sporządzili wniosek o ukaranie do miejscowego sądu. 

Okazało się, że mężczyzna figuruje w policyjnej bazie danych i jest poszukiwany na podstawie dwóch nakazów wydanych przez Sąd Rejonowy w Lipnie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, skąd trafił do więzienia. Teraz spędzi za kratami najbliższe 143 dni.

(D.W./KPP w Lipnie)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

smakoszsmakosz

3 0

widz ta w lipnie whisy piją a nie jakąś pampe w tym ciemnogrodzie. 17:42, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Tronek+Tronek+

1 0

I tu już widać wpływ edukacji na....człowieka 20:48, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

glina emerytglina emeryt

0 0

Kto to jest " rabuś"? Zwykły sklepowy złodziej, a nie żaden "rabuś" co to za określenie. Rabunek raczej kojarzy się z użyciem przemocy. 10:02, 23.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone