Zamknij
REKLAMA

Jednym wpisem postawił policję na nogi! Kryli go nawet jego rodzice

14:00, 18.09.2021 | D.W./KPP Lipno
Skomentuj Policjanci mówią, że ich interwencja mogła uratować życie mieszkańca powiatu. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Policjanci zostali poinformowani o tym, że jeden z mieszkańców powiatu prawdopodobnie chce targnąć się na swoje życie. Mówią, że zdążyli w ostatniej chwili.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło ostatnio na terenie powiatu lipnowskiego.

Jak informują tamtejsi mundurowi, w miniony weekend, około godz. 21 jeden z mieszkańców zamieścił na portalu społecznościowym wpis, w którym żegnał się ze znajomymi. Sugerował, że chce się zabić.

Wpis zobaczyła osoba, która postanowiła przekazać sprawę policji.

- Mężczyzna zgłaszał, że mieszkaniec powiatu żegnał się w nim sugerując zakończenie własnego życia. Wpis zobaczyła znajoma mężczyzny i zaniepokojona przekazała go dalej. Autor wpisu nie odbierał telefonu

- relacjonuje podkom. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Mundurowi ustalili jednak jego adres zamieszkania, pod który natychmiast wysłano patrol prewencji. Co okazało się na miejscu?

- Rodzice mężczyzny zaprzeczali, aby cokolwiek mogło zagrażać synowi, gdyż ten śpi w swoim pokoju. Policjanci jednak nie dali się zbyć - dodaje oficer prasowy.

Policjanci mówią, że ich interwencja mogła uratować życie mieszkańca powiatu. Jak ustaliliśmy, mężczyzna został zabrany do szpitala.

Przypominamy, że osobom, które nie radzą sobie w życiu, mającymi myśli samobójcze pomaga portal samobojstwo.pl. Można tam znaleźć numery telefonów zaufania, adresy instytucji pomocowych i konkretne rady, jak postępować w trudnych sytuacjach.

(D.W./KPP Lipno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

oXoX

6 14

Co za miernota i nieudacznik... Samobójca decydujący się, zakończyć żywot zwyczajnie się zabija, przecież chodzi o to, by zakończyć cierpienia. Takie jest życie ¯\\_(ツ)\_/¯ Tutaj mamy przykład idealnego atencjusza i melancholika. I co, policjanci przytulili go, pocieszyli i grzecznie położyli do łóżeczka? hahaha masakra... 14:30, 18.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

tylko pytam...tylko pytam...

4 3

Twoje skarłowacenie umysłowe, to atawizm czy skutki długiego przebywania poza szkołą, na ulicy? 23:28, 18.09.2021


dddddddd

0 4

ox *%#)!& ci na łeb *%#)!& *%#)!& nie znająca życia 07:07, 20.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%