REKLAMA

Uratowała oszczędności staruszki. Pogratulował jej sam komendant

19:00, 12.10.2017 | .
REKLAMA
Skomentuj
Dzięki czujności kasjerki, pieniądze staruszki zostały zabezpieczone. Pracownica banku skontaktowała się z policją i wstrzymała podpisywanie umowy w sprawie kredytu. Fot. KPP w Aleksandrowie Kujawskim

Komendant powiatowej komendy policji w Aleksandrowie Kujawskim pogratulował wzorowej postawy pracownicy banku w Ciechocinku. Dzięki zimnej krwi kobiety, 73 letnia mieszkanka Ciechocinka nie straciła oszczędności swojego życia.

O zdarzeniu informowaliśmy w niedzielę, 8 października. W jednym z banków na terenie Ciechocinka starsza kobieta chciała wypłacić wszystkie oszczędności. Dodatkowo, chciała wziąć kredyt na kwotę 20 tys. zł. Pieniądze miała przekazać mężczyźnie, który podawał się za funkcjonariusza policji.

[ZT]26676[/ZT]

Dzięki czujności kasjerki, pieniądze staruszki zostały zabezpieczone. Pracownica banku skontaktowała się z policją i wstrzymała podpisywanie umowy w sprawie kredytu. Metoda "na policjanta" tym razem nie udała się, a złodziej nie otrzymał pieniędzy.

W związku z bardzo dobrym zachowaniem pracownicy banku PKO BP w Ciechocinku, we wtorek 10 października odwiedził ją komendant powiatowy w Aleksandrowie Kujawskim. Gratulował kobiecie wzorowej postawy.

- Komendant Powiatowy Policji w Aleksandrowie Kujawskim mł. insp. Andrzej Kłos złożył podziękowania za ponadprzeciętną czujność i natychmiastową reakcję, w wyniku której 73-letnia  mieszkanka Ciechocinka nie straciła swoich oszczędności. Były słowa uznania i list gratulacyjny - mówi mł.asp.  Marta Błachowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Policja apeluje o rozwagę. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, o fakcie należy powiadomić policję i pod żadnym pozorem nie przekazywać pieniędzy nieznajomym. Szef aleksandrowskich policjantów podkreślił że bardzo ważna jest reakcja społeczeństwa na tego typu sytuacje. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

BoloBolo

12 3

Dożyliśmy czasów, w którym daje się już kwiaty za bycie normalnym, porządnym człowiekiem...
07:49, 13.10.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

$$$$$$$$

2 0

No tak , ale skoro polski premier i prezydent i Prokuratura gdańska wiedzieli od dawna że Ambergold ,,to lipa'' ktora ma oskubać Polaków i ,,nic nie zrobili '' to jak nie dziękować kasjerce za akt cywilnej odwagi . 10:35, 15.10.2017


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017