Zamknij
REKLAMA

Anakonda w wodnym placu zabaw! Jest naprawdę ogromna...

15:22, 30.03.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów wodnego szaleństwa! Park rozrywki wzbogaci się o zespół czterech nowych zjeżdżalni, a największym hitem będzie mierząca 110 metrów długości „Anakonda”. Projekt dostał już zielone światło, dzięki czemu jego realizacja możliwa będzie jeszcze w tym roku!

Wodny plac zabaw od sierpnia zeszłego roku przyciąga gości z całego regionu. Na ulokowanych w bezpośrednim sąsiedztwie tężni dwóch nieckach znajduje się kilkanaście zapierających dech w piersiach atrakcji. Jak się okazuje, park rozrywki czeka spektakularna rozbudowa. Chodzi o kompleks czterech nowych zjeżdżalni, które pozwolą na szaloną zabawę nie tylko maluchom, ale także młodzieży i dorosłym.

Wśród nowych atrakcji znajda się zjeżdżalnie: pontonowa, czterotorowa i przede wszystkim potężna, 110-metrowa „Anakonda”. Choć jej rozmiary mogą wzbudzać respekt, architekt zapewnia, że olbrzym będzie spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa, a skorzystać z niego będą mogły osoby powyżej 12. roku życia.

Za koncepcję rozbudowy odpowiedzialny jest Jakub Kaczorowski z Pracowni Architektonicznej Archi-Size we Włocławku. W miniony poniedziałek autor przedstawił ją burmistrzowi Leszkowi Dzierżewiczowi. Ostatecznie koncepcja spotkała się z jednogłośną aprobatą radnych miejskich, więc prace projektowe mogą ruszać pełną parą. Jak mówi autor projektu, na realizację zadania potrzebne jest ok. 3 miesięcy, dlatego rozbudowa wodnego placu zabaw powinna być ukończona jeszcze w tym roku. 

Inwestycja, podobnie jak ta ubiegłoroczna, to koszt ok. 3 mln zł. Przy okazji burmistrz zapowiada zwiększenie ilości leżaków i stojaków rowerowych. Przypomnijmy, że wodny plac zabaw w Ciechocinku w sezonie czynny jest codziennie od godz. 10 do 18.

A oto jak wyglądać prezentować będą się nowe atrakcje wodne w Ciechocinku (fot. Archi-Size)

 

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

P.67P.67

10 0

No! No!! No!!! A we Włocławeczku jest zdechła dżdżownica przyklejona do starego kartonu, który przecieka i zaraz zacznie się rozwarstwiać jak większy karton po tv w sąsiedztwie. W kilka słów: "do Ciechcinka albo Kutna jedziem pomoczyć tyłki" 16:03, 30.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Stały czytelnikStały czytelnik

1 1

Znowu kolejna inwestycja, ale jak będą wykonywać ją tak samo jak most i OSIR, to ja dziękuję. Tak samo wykonywano Słodowo i tragedia wykonaniu jak coś się robi, należy to robić poprawnie albo wcale bo szkoda tylko pieniędzy. 18:05, 31.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone