Zamknij
REKLAMA

Park Trampolin Jump Heaven zaprasza na zajęcia akrobatyczne, ogólnorozwojowe dla dzieci, fittness dla kobiet i wycieczki szkolne

00:00, 14.09.2018 | Artykuł sponsorowany

Park Trampolin Jump Heaven zaprasza na zajęcia w-f i wycieczki szkolne. Super oferta cenowa dla grup szkolnych i przedszkolnych – wejścia na godzinę już od 15 zł (grupa powyżej 35 osób). Grupy powyżej 6 osób 18 zł.  Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu – 575 191 000.

W ofercie Parku Trampolin są również zajęcia grupowe (aktualnie trwają zapisy do grup).

Zajęcia dla kobiet:

TURBO SPALANIE
PIĄTKI 19:00 (1 GODZ.) - zajęcia 4 x w miesiącu

Karnet 119 zł - 6 wejść
Intensywny trening interwałowy, mający na celu poprawę wydolności i wytrzymałości ogólnej organizmu. Trening ten wykonywany jest przy wykorzystaniu obciążeń własnego ciała. Dzięki temu, że turbo spalanie przeplata interwały z treningiem typu cardio, pozwala spalać dużo kalorii w ciągu jednego treningu i szybko tracić na wadze: 1 trening to nawet 1000 straconych kalorii !!!

FIT SYLWETKA
PONIEDZIAŁKI 19:00 (1 GODZ.) - zajęcia 4 x w miesiącu

Karnet 119 zł - 6 wejść
Trening mający na celu wzmocnienie mięśni ud, pośladków, a także mięśni stabilizujących naszą postawę. Trening zalecany jest dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Trening ten wysmukli Wasze ciało, ujędrni je i ładnie wyrzeźbi, pomagając osiągnąć smukłą, sportową sylwetkę.

Wy ćwiczycie, Wasze dzieci skaczą :) 

Zajęcia dla dzieci i młodzieży:

AKROBATYKA
CZWARTKI 17:00 (1,5 GODZ.) - zajęcia 4 x w miesiącu

Cena 120 zł / miesiąc
Jest to dziedzina sportu o wysokim stopniu trudności, wykraczającym poza przeciętne ludzkie umiejętności. Akrobatyka polega na na wykonywaniu układów ćwiczeń gimnastycznych o różnym stopniu trudności. Akrobatyka obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne przy wykorzystaniu na przykład trampolin lub ścieżek AirTrack. Zajęcia z akrobatyki mają na celu przygotować motorycznie uczestników zajęć do wykonywania trudniejszych ewolucji akrobatycznych, powodując przy tym fizyczne opanowanie podstawowych umiejętności gimnastycznych. Zajęcia akrobatyczne wszechstronnie wpływają na ogólny rozwój psychomotoryczny człowieka, kształtują koordynację ruchową, równowagę oraz wzmacniają mięśnie różnych partii ciała. Akrobatyka wpływa na rozwój między innymi takich cech jak siła, wytrzymałość, skoczność, równowaga oraz gibkość. 

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE
PONIEDZIAŁKI 17:00 LUB SOBOTA 11:00 (1 GODZ.) - zajęcia 4 x w miesiącu

Cena 99 zł / miesiąc
Zajęcia ogólnorozwojowe polecane są dzieciom ze względu na korzystne oddziaływanie na organizm dziecka. Oddziaływanie to przejawia się nie tylko poprzez wpływ na rozwój cech motorycznych oraz psychoruchowych dziecka , ale także poprzez korygowanie niezwykle często pojawiających się u dzieci wad postawy. Siedzący tryb życia, niewłaściwe nawyki, długie godziny spędzane przed ekranem telewizora, komputera czy też smartphone'm są w dzisiejszych czasach najczęstszymi powodami występowania wad postawy u dzieci. Gimnastyka ogólnorozwojowa dla dzieci wpływa korzystnie na zniwelowanie takich nieprawidłowości jak: skolioza, lordoza, kifoza, płaskostopie, koślawość, garbienie pleców. Wybierając zajęcia gimnastyczne dziecko zyskuje szansę na eliminację wskazanych wad.

ZAPISY:
tel. 575 191 000
e'mail: [email protected]

Nasi Trenerzy prowadzą również treningi personalne w cenie 40 zł / 1 godz. + bilet wejściowy.

Park Trampolin Jump Heaven zaprasza, a aktualną ofertę promocyjną i informacje o wydarzeniach znajdziecie na naszym profilu facebook. 

(Artykuł sponsorowany)
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone