Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Mechanik

Promuj to ogłoszenie2019-06-06 13:25:03#509203

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Mechanik

Obecnie do WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik

Oferujemy:

Adaptację zawodową przygotowującą do specyfiki pracy na danym stanowisku
Indywidualny plan rozwoju zawodowego
Realny wpływ na poziom utrzymania ciągłości produkcji
Komfortowe warunki pracy
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pakiet benefitów (m.in.: prywatna opieka medyczna, przedświąteczne świadczenia pieniężne 2 x w roku, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej ?)

Główne zadania:

Prace ślusarskie
Prace szlifierskie

Oczekiwania:

Znajomość rysunku technicznego
Znajomość narzędzi pomiarowych
Podstawowa znajomość materiałoznawstwa
Wykształcenie zawodowe (mile widziane techniczne)
Otwartość na zmiany
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane doświadczenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem opcji aplikuj:

email. kariera@wikapolska.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-06-06 13:25:03#509203

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO20 na numer 92058.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 24,60 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie