Przedłuż promocję tego ogłoszenia

Logopeda

Ośrodek Wspierania Rozwoju NeuroMind oraz Terapeutyczny Punkt Przedszkolny NeuroMind we Włocławku, zatrudni logopedę do pracy z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu, zespołem aspergera oraz wyzwaniami rozwojowymi.

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie i prowadzenie terapii z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
- Współpraca z rodzicami
- Współpraca w innymi terapeutami w zakresie terapii

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe logopedyczne
- Systematyczność
- Umiejętność planowania i organizacji pracy
- Samodzielność w działaniu
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Dodatkowe atuty:
- Doświadczenie pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu

Gwarantujemy:
- 32 godziny pracy w tygodniu w ramach całego etatu
- Dodatkowe 5 dni płatnego urlopu
- Zatrudnienie na umowę o pracę - pełen etat
- Możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie i praca w godzinach popołudniowych
- Pakiet szkoleń wewnętrznych (z terapii neurorozwojowych) oraz zewnętrznych
- Pracę w gronie profesjonalistów
- Wsparcie doświadczonej kadry
- Miłą atmosferę pracy
- Możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
- System wynagrodzeń połączony z benefitami

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny można przesyłać na praca(małpa)neuromind.pl (Tytuł maila: Praca-logopeda)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami
Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

tel. 501576883
email. praca@neuromind.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2020-05-20 14:50:34#522905

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO20 na numer 92058.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 24,60 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie