Karolina Fiszer nową Miss Photo. Zobacz zdjęcia z sesji

14:25, 10.10.2016 | M.B
REKLAMA
Skomentuj
Sesję Karoliny zrealizowaliśmy w Głęboczek Vine Resort & Spa. fot. Anna Pesta

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z najnowszej sesji "Miss Photo". Tym razem w roli głównej wystąpiła 23-letnia Karolina.

- Mam 23 lata i jestem absolwentką kryminalistyki i nauk pokrewnych w postępowaniu karnym oraz bezpieczeństwa wewnętrznego - pisze o sobie nasza Miss Photo. - W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina i przyjaciele. Interesuję się modą, wizażem oraz tańcem latynoamerykańskim połączonym z elementami fitnessu. Kocham zwierzęta, sama mam dwa psy i to właśnie z nimi lubię spędzać każdą wolną chwilę.   

Partnerami akcji są: Anna Pesta FotitSalon Fryzjerski KleopatraPrincessaAnna Czapnik Make Up Artist oraz Głęboczek Vine Resort & Spa.

[MISS]273[/MISS]

Aby wziąć udział w sesji Miss Photo przesłać kilka słów o sobie i zdjęcia (portret, sylwetka) na adres miss@ddwloclawek.pl. Na sesję zaprosimy wybrane kandydatki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

mm

2 1

To już tak źle, że trzeba importować fotografów i miejscówki z Torunia? A modelkę z Brodnicy? Włocławek może i jest "prowincją", ale gdybyście do sesji brali lepszych fotografów niż pstrykacze to i więcej chętnych Włocławianek na zdjęcia by było. Ale czego od Was wymagać? Niech choćby jakość fotorelacji ze spaceru foto albo meczu piłkarskiego wystawi Wam świadectwo. Zatrudnijcie profesjonalistę a nie jedziecie na stażystach i przestańcie być bylejacy! 17:00, 11.10.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2017