Zamknij
REKLAMA

Włocławianka daje kobietom... sutki. Opowie o tym w "Dzień Dobry TVN"

14:04, 05.12.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Rozmowa z Sylwią Nawrot i Sylwią Dobrowolską w "Dzień Dobry TVN" ma potrwać ok. 6 minut. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Pochodząca z okolic Włocławka Sylwia Nawrot będzie jutro (06.12.) gościem programu „Dzień Dobry TVN”. Specjalistka od makijażu permanentnego będzie mówić o tym, w jaki sposób jej praca pomaga kobietom po chorobie nowotworowej odzyskać nie tylko naturalny wygląd piersi, ale również pewność siebie.

W czwartkowym, porannym programie TVN pochodząca z Łochocina absolwentka włocławskiego LMK, Sylwia Nawrot i jej wspólniczka Sylwia Dobrowolska  ze studia AmazINK Areola będą mówić o nieoperacyjnej rekonstrukcji brodawki piersiowej opracowaną przez nie metodą pigmentacji. Pozwala ona na odtworzenie w trójwymiarze wszystkich struktur ludzkiej skóry. Zabiegi są wykonywane u kobiet, które po terapii onkologicznej przeszły rekonstrukcję piersi. Dzięki rekonstrukcji brodawki, mogą one cieszyć się z naturalnie wyglądających piersi.

Technika, której używają Sylwia Nawrot i Sylwia Dobrowolska, zrobiła ogromne wrażenia na znanej satyryczce, aktorce i autorce tekstów kabaretowych, Joannie Kołaczkowskiej.

Rozmowa z Sylwią Nawrot i Sylwią Dobrowolską w "Dzień Dobry TVN" ma potrwać ok. 6 minut. To niewiele, biorąc pod uwagę zakres tematyki, która ma być poruszona. Specjalistki od pigmentacji liczą jednak, że uda im się powiedzieć o swojej pracy i wspólnie opracowanej metodzie wspierającej terapię onkologiczną jak najwięcej.

- Temat jest niezwykle ważny. Rekonstrukcja brodawki to w pewnym sensie ostatni element terapii onkologicznej nowotworu piersi. Kobiety często mówią nam, że to jest moment, kiedy znowu czują się kompletne - mówi Sylwia Nawrot w rozmowie z DDWloclawek.pl.

Program "Dzień Dobry TVN" jest nadawany w godz. 8:00-11:00. Na razie producenci nie zdradzili, o której godzinie pojawią się w nim Sylwia Nawrot i Sylwia Dobrowolska.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

włocławekwłocławek

3 10

Całuje wasze cycki :D 17:08, 05.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

włocławek włocławek

3 7

No iiii iii iiii nooooo CYCKÓW! iiiii yyyy iii noooo no i no Całuje wasze cycki. :D No całuje ccc cc cycki , c c c c c c cycki! całujeeeeeeeeee. 17:12, 05.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SuzzzzyySuzzzzyy

7 1

Ale efekt !!wow Jestem w szoku ??? 20:36, 05.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mafarmafar

0 1

Jak ty nie wiesz, to i ja tym bardziej. 07:50, 06.12.2018


Amazonka 60Amazonka 60

5 0

Widziałam program ,te panie robią to za darmo !!! Duży podziw dla Nich i ich pracy 13:22, 06.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone