Zamknij
REKLAMA

Bracia Collins znów kręcili pod Włocławkiem. Tym razem z autem Fit Loversów!

11:32, 15.04.2019 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Tym razem Java Car Design zajmie się autem Fit Loversów. Fot. Natalia Seklecka/Instagram fit.lovers

„Odjazdowe bryki braci Collins” po raz kolejny zawitały do podwłocławskiego Łochocina. Tym razem w siedzibie firmy Java Car Design telewizyjna ekipa kręciła materiał do odcinka, którego „gwiazdą” jest auto Fit Loversów.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers zaczynali od bloga dotyczącego aktywności i zdrowego stylu życia. Dziś mają własną firmę oferującą porady, treningi i plany żywieniowe, a dzięki swoim kanałom w mediach społecznościowym cieszą się coraz większą popularnością.

[ZT]28061[/ZT] 

Ich auto – charakterystyczne, białe audi R8 pojawi się w jednym z odcinków piątego sezonu programu „Odjazdowe bryki braci Collins”. Rafał, Grzegorz i ich ekipa sprawią, że samochód najbardziej znanej pary propagatorów aktywnego i zdrowego życia będzie wyglądał jeszcze bardziej imponująco. Po raz kolejny pomoże im w tym firma Java Car Design z podwłocławskiego Łochocina.

Ekipa programu, który będzie nadawany na Discovery Channel, pojawiła się w Łochocinie, by nakręcić jeden z odcinków nowej serii. Auto Fit Loversów zyska w nim nowe elementy tapicerki m.in. na siedzeniach i suficie. Zespół „Odjazdowych bryk braci Collins” nie chce jednak zdradzać zbyt dużo. Jak zmieniło się auto Pameli i Mateusza będzie można przekonać się, oglądając program.

[ZT]33300[/ZT] 

Poza audi Fit Loversów w nowym sezonie „Odjazdowych bryk braci Collins” będzie można zobaczyć m.in. mustanga GT, do którego obicia również powstały w Java Car Design.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

FilipekFilipek

4 2

dzieje się widzę cały czas u javy btw fajne audi r8 11:37, 15.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JuhuJuhu

5 2

I bardzo dobrze przynajmniej Sławek Java ratuje jakikolwiek wizerunek naszej dziury ???? 18:32, 15.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone