Zamknij
REKLAMA

Wiosenne Metamorfozy: Zobacz jak zmienił się 32-letni przedsiębiorca!

17:48, 15.04.2019 | artykuł sponsorowany
Fot. Anna Polak

Pan Daniel od dwóch lat prowadzi własną firmę. Dzięki „Wiosennym Metamorfozom” zyskał nowy styl, łączący swobodę z biznesowym profesjonalizmem.

32-letni Daniel Kaliszewski mieszka w Wielgiem i od dwóch lat prowadzi tam pizzerię. Do wiosennej akcji Centrum Handlowego Wzorcownia i portalu DDWloclawek.pl zgłosił się, żeby zmienić swój wygląd i w biznesie nie tylko czuć się jak ryba w wodzie, ale też odpowiednio się prezentować.

- Chciałem coś zmienić, wyglądać lepiej. Chciałem być odbierany pozytywnie, żeby widzieli zadowolenie z samego siebie – mówił 32-latek podczas rozmowy z naszą stylistką.

Uczestnik naszej akcji zaczyna dzień pracy o 9, a kończy o 23. W związku z tym potrzebuje strojów, w których będzie czuł się swobodnie. Nasza stylistka Anna Deperas-Lipińska chciała znaleźć dla niego stylizację, która będzie łączyła wygodę ze stylowym, biznesowym wyglądem, ale jednocześnie będzie dostosowana do wieku pana Daniela. Wybór padł na strój, który będzie odpowiedni na spotkania biznesowe, które często dobywa młody przedsiębiorca.

T-shirt, sportowe spodnie i mokasyny w czasie zakupów ze stylistką pan Daniel zamienił na eleganckie spodnie, koszulę z modnym wzorem i kamizelkę, a także eleganckie buty. Całości luzu dodawały podwinięte nogawki i rękawy.

32-latek udał się także do Realnego Fryzjera, gdzie jego jasne, swobodnie ułożone włosy zostały skrócone, przyciemnione i zaczesane na gładko. Przystrzyżona i przyciemniona została także broda naszego uczestnika. Do sesji zdjęciowej przygotowała go również makijażystka salonu Inglot.

[WIDEO]1288[/WIDEO]

Efekty modowej przygody pozostałej dwójki laureatów „Wiosennych Metamorfoz" zaprezentujemy na DDWloclawek.pl 17 i 19 kwietnia.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone