Zamknij
REKLAMA

Jak i gdzie włocławianie spędzą majówkę? Sprawdziliśmy!

09:00, 01.05.2019 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos/Facebook

Majówka za pasem, dlatego sprawdziliśmy, jak spędzą ją włocławianie – w mieście czy poza nim. Zdecydowana większość uczestników naszej ankiety planuje wyjazdy w bliższe i dalsze zakątki kraju, a nawet za granicę.

W ankiecie, którą przeprowadziliśmy na facebookowym profilu DDWloclawek.pl, pytaliśmy naszych Czytelników, gdzie spędzają majówkę – we Włocławku czy za miastem. W zabawie głosy oddało ponad 1200 osób. Zdecydowana większość – 65% – stwierdziła, że na najbliższe dni planuje wyjazdy.

- 1 maja to tradycyjnie Kowal – napisał ktoś, nawiązując do Jarmarku Kazimierzowskiego odbywającego się tego dnia w pobliskim miasteczku.

- Ciechocinek, u nas jak zwykle lipa – dodał inny internauta, który najwyraźniej planuje udać się na tradycyjną Paradę Majową, Piknik Rodzinny lub inną zaplanowaną na najbliższe dni imprezę.

Wśród majówkowych destynacji pojawiły się także: Szklarska Poręba, Wrocław czy pobliski Smólnik. Kilka osób zadeklarowało natomiast wyjazdy zagraniczne – do Belgii i Amsterdamu.

Pozostanie w czasie majówki we Włocławku zadeklarowało 35% uczestników naszej zabawy.

- W Hali Mistrzów we Włocławku – napisała o swoich planach fanka Anwilu. 2 i 4 maja Rottweilery będą bowiem walczyć z Arged BMSlam Stalą Ostrów Wielkopolski w ćwierćfinale play-off.

Na osoby, które majówkę zamierzają spędzić we Włocławku, czekają także zaplanowane na 1 maja obchody Święta Pracy połączone z 15-leciem wejścia Polski do Unii Europejskiej (początek o godz. 11:00 pod pomnikiem Ludziom Pracy przy bulwarach), rozpoczęcie sezonu lotniczego i motocyklowego na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego oraz rozpoczęcie sezonu nawigacyjnego w Marinie Zarzeczewo. 2 maja władze miasta i włocławianie przejdą przez centrum ze 100-metrowa flagą (strat w południe z pl. Wolności). Na 3 maja zaplanowano nowość – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych na pl. Wolności (godz. 16:00), a na 4 maja – koncert gwiazd na scenie przy bulwarach. Wystąpią Grzegorz Huży, Future Folk i Jack da Rule (start o 17:30).

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

MajaWrajuMajaWraju

15 0

Spacer po pięknym Starym Mieście, rozmowa z młodymi ludźmi, którzy całymi grupami wracają tutaj do tego cudownego miasta, wszędzie ich pełno, mnóstwo kawiarenka, restauracji, mnóstwo atrakcji, czystość i porządek, piękne zabytki, ludzie na poziomie, mało patologii, miasto raj, wracają tutaj wszyscy, zobaczcie ile ludzi na ulicach, jakie tłumy, i te korki na drogach, cudownie. 09:41, 01.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Upadek na głowęUpadek na głowę

4 1

Posłuchajcie sobie, jakiego mamy prezydenta:

https://www.youtube.com/watch?v=VJpiE5ARSWI

Kto nami rządzi, brawo za wybór takiego Pana i resztę świty tego Pana. 09:52, 01.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

qw_qw_

6 1

Ludzie narzekają na niskie zarobki, że jedzą zupki instant na obiad, a jednak ich stać na wyjazdy. Ciekawe. 10:06, 01.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

złodziejezłodzieje

1 2

bo kradną ,za najniższą krajową nigdzie sie nie popiszesz zbytnio :))) 10:27, 01.05.2019


REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone