Zamknij
REKLAMA

Używasz codziennie kremu albo balsamu? Wybierz produkty z Zielarni Kujawskiej

00:00, 30.11.2018 | artykuł sponsorowany
Zielarnia Kujawska to jedyne takie mijejsce we Włocławku! W ofercie sklepu stacjonarnego i internetowego klienci znajdą nie tylko naturalne kosmetyki renomowanych polskich i zagranicznych marek, ale także zioła, zdrową żywność, produkty bezglutenowe, witaminy i minerały oraz suplementy diety. Fot. A.K.

Każda kobieta używa codziennie średnio prawie 10 produktów kosmetycznych. To znaczy, że na jej skórę działa nawet 126 różnego rodzaju składników. Zaaplikowane, w ciągu jednej minuty trafiają do organizmu. Syntetyczne substancje zawarte w tradycyjnych kremach czy balsamach dają krótkotrwały efekt, a używane regularnie mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. Dlatego właśnie lepiej sięgnąć po kosmetyki naturalne, organiczne, mineralne i ekologiczne. We Włocławku ich szeroki wybór znajdziesz w Zielarni Kujawskiej przy ul. Kilińskiego. 

Kosmetyki organiczne zawierają składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych, a zatem są bezpieczne, nie uczulają i nie podrażniają skóry. 

Ziararnia Kujawska oferuje produkty, których jakość została potwierdzona m.in. licznymi nagrodami i certyfikatami. O ekologicznym pochodzeniu, doskonałym wchłanianiu produktów oraz ich rewelacyjnym działaniu, świadczą także liczne opinie klientów.

W Zielarni Kujawskiej znajdziesz m.in.:

- kremy, olejki, balsamy, maseczki, peelingi, toniki, mleczka;

- szampony, odżywki, maski do włosów; 

- naturalne i skuteczne środki do koloryzacji włosów;

- balsamy i żele do kąpieli;

- pasty do zębów;

- kosmetyki do higieny intymnej. 

Popularnością cieszą się szczególnie produkty makijażowe firmy PuroBIO tworzone na bazie surowców roślinnych. Co je wyróżnia? Na pewno to, że są naturalne, wegańskie, organiczne i przebadane pod kątem braku śladowych ilości niklu oraz ich przyjazna cena. Warto sięgnąć po Sublime BB krem i Podkład Compact Fundation.

 Sublime BB krem i Podkład Compact Fundation znajdziesz w ofercie Zielarni Kujawskiej. Fot. materiały prasowe

W Zielarni Kujawskiej są dostępne także produkty do włosów włoskiej firmy SanoTint stworzone w 98% z aktywnych ekstraktów roślinnych. Ze względu na unikalny i oparty o najwyższej jakości komponenty skład, ryzyko wystąpienia podrażnienia lub alergii obniżono w nich do minimum. Dlatego farby do włosów SanoTint (aż 45 kolorów do wyboru!) są stosowane przez alergików, kobiety w ciąży i osoby po chemioterapii. Produkty te pielęgnują i odżywiają włosy, zahamowują ich wypadanie, przyspieszają wzrost i regenerację i -  co najważniejsze - w 100% kryją siwe włosy!

Zielarnia Kujawska to jedyne takie miejsce we Włocławku! W ofercie sklepu stacjonarnego i internetowego klienci znajdą nie tylko naturalne kosmetyki renomowanych polskich i zagranicznych marek, ale także zioła, zdrową żywność (m.in. herbaty i słodycze "z dobrym składem"), produkty bezglutenowe, witaminy i minerały oraz suplementy diety.

Atutem sklepu jest profesjonalna obsługa, która każdemu klientowi służy fachowym doradztwem. 

    

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone