Zamknij
REKLAMA

To będzie muzyczny początek weekendu! Czekają koncerty i imprezy w klubach

12:00, 10.08.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
W piątek czekają m. in. imprezy w klubach. Fot. depositphotos

Początek weekendu we Włocławku przyniesie przede wszystkim koncerty i imprezy klubowe. W piątkowy wieczór (10.08.) będzie też okazja do porozmawiania z posłami klubu Kukiz '15.

Osoby zainteresowane polityką, mogą spędzić piątkowe popołudnie na spotkaniu z posłami klubu Kukiz '15 - Agnieszką Ścigaj oraz Pawłem Szramką. Parlamentarzyści spotkają się z mieszkańcami Włocławka w sali konferencyjnej przystani przy ul. Piwnej 1A. Wstęp wolny. Początek spotkania o godz. 18:00.

Zespół WWK.Teraz MY! zaprasza na kolejny koncert. Tym razem włocławska grupa zagra na trawie pod Rejsem. Początek koncertu o godz. 19:00. Wstęp wolny.

Zmotoryzowani melomani mogą udać się do Nieszawy na X Organowy Koncert przy Świecach. Przy zabytkowych organach kościoła farnego pw. św. Jadwigi Śląskiej zasiądzie Marek Kudlicki, wirtuoz tego instrumentu, pierwszy uczeń i absolwent prof. Joachima Grubicha. Początek muzycznej uczty przy nastrojowym świetle świec o godz. 21:00. Wstęp wolny.

Również o 21:00 rozpocznie się kolejny seans Kina Samochodowego "Stara Zajezdnia". Tym razem kinomani zobaczą "Gwiezdne Wojny: Epizod IV – Nowa Nadzieja" Georga Lucasa. Wstęp wolny. Seans jest przeznaczony dla widzów od 12. roku życia.

W Moscato Club czeka impreza pod hasłem Rządza Pieniądza. Motywem przewodnim będą pieniądze, które klub rozda uczestnikom zabawy. Będzie można wydać je w barze. Obowiązuje selekcja wiekowa: panie +18, panowie +20. Imprezę nakręca Dj Kristo. Start o 21:00. Bilety po 10 zł. Osoby w wieku +30 do 23:00 wchodzą za darmo.

W Million Club czeka kolejne Piątkowe Zaliczanie. W sali Million zagra DJ RAFMIX. Wstęp od lat 18. Bilety po 10 zł. Początek imprezy o godz. 21:00.

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

bObbOb

0 0

.... a we Włocławku ile koncertów! ... nie wiem na który się wybiorę, same atrakcje!!! 17:09, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone