Zamknij
REKLAMA

Sprawdź, co robić w piątek! Idź na pokaz balonowy, planszówki lub koncert!

12:40, 14.09.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Dziś na włocławian czekają m. in. planszówki i pokaz balonowy. Fot. archiwum DDWloclawek.pl

Koncerty, planszówki, start telewizji sąsiedzkiej, a nawet niezwykły pokaz balonowy w samym sercu miasta. To wszystko czeka na włocławian w piątkowe popołudnie (14.09).

Zespół Szkół Muzycznych zaprasza do kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela w parku Łokietka na koncert absolwentów. Będzie to jeden z koncertów, organizowanych w ramach obchodów jubileuszu 70-lecia placówki. Wystąpią absolwenci klasy organów: Marcin Łęcki i Kamil Gadomski oraz absolwentka klasy skrzypiec – Daria Patroniak. Wszyscy mają bogaty życiorys artystyczny oraz repertuar, na który składają się wybitne dzieła m. in. J.S. Bacha, takie jak Toccata i Fuga d-moll czy Chaccona z partity skrzypcowej d-moll, które usłyszymy w piątkowym koncercie. Początek koncertu o godz. 16:00. Wstęp wolny.

Klub Taktyk organizuje turniej w grę planszową Wizard. Najlepsi awansują do finału Mistrzostw Polski 2018. W grze Wizard uczestnicy zamieniają się w średniowiecznych czarnoksiężników i rywalizują w szkole przepowiedni. Początek turnieju o godz. 17:00. Wstęp wolny.

Również o 17:00 w Kawiarni Obywatelskiej „Śródmieście Cafe” rozpocznie się spotkanie otwarte ze stowarzyszeniem Teatr Nasz. Godzinę później, o 18:00, rozpocznie się pierwsza emisja telewizji sąsiedzkiej. Wstęp wolny.

W CK Browar B. odbędzie się koncert „W sercu ciągle maj – piosenki Pana Jeremiego”. Wyrafinowane, często zabawne teksty Jeremiego Przybory do muzyki Jerzego Wasowskiego wykonają młodzi włocławscy wokaliści i muzycy. Zaśpiewają: Martyna Gapińska, Maja Kaczyńska, Grzegorz Walczak i Łukasz Walczak. Zagrają: Wojciech Marciniak – piano, Tomasz Majchrzak – akordeon i Radosław Więckowski – inst. perkusyjne. Bilety po 20 zł. Początek koncertu o godz. 19:00.

Wzorcownia zaprasza na pokaz balonowy na pl. Grodzkim. O godz. 20:00 będzie można zobaczyć z bliska balony na ogrzane powietrze biorące udział w Balonowych Mistrzostwach Świata Juniorów. Organizatorzy gwarantują niepowtarzalny klimat i widowisko. Wstęp wolny.

W Million Club podczas Black Friday będą królować czarne rytmy: R'n'B, House i Black music. Imprezę poprowadzi DJ SAINT. Wstęp od lat 18. Bilety po 10 zł. Start o 21:00.

W klubie Moscato odbędzie się koncert formacji Power Play. Klubowicze usłyszą jej największe hity, w tym: "Lubisz to lubisz" czy "Skok w bok". Wstęp od 18 lat. Bilety po 25 zł. Początek imprezy o 21:00.

(N.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone