Zamknij
REKLAMA

Sprawdź, co robić w niedzielę! Czekają atrakcje dla całych rodzin

08:00, 02.12.2018 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
W niedzielę czekają atrakcje dla całych rodzin. Fot. depositphotos

Sportowe emocje, rodzinne warsztaty ze świętami w roli głównej, Mikołaje przepływający wpław Wisłę oraz kilka wydarzeń kulturalnych. To wszystko czeka na włocławian w niedzielę (02.12.).

Niedziela to kolejny dzień rozgrywek WLKA. O godz. 9:00, w pierwszym spotkaniu, zmierzą się Ekoryniec i UKS Feniks/Restauracja Polska. W programie są także mecze: Groneko vs Mega Print, DGS/Selenka vs WPK/Saniko, Maspol D&R vs Green Team oraz Chemikor vs Basket Gostynin.

Morsy Kujawskie Włocławek organizują IV Edycję Mikołajkowego Przepływania Wpław Wisły. To impreza sportowo-rekreacyjna, organizowana w ramach projektu „Mikołaj też dba o zdrowie, hart ducha, tężyznę fizyczną i przepływa Wisłę”. Początek o godz. 10:00.

Muzealnicy zapraszają dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do zbiorów Sztuki na świąteczne warsztaty rodzinne. Spotkanie odbędzie się na wystawie czasowej pt. „Gdy Śliczna Panna… Boże Narodzenie w malarstwie, grafice i rysunku od XVI do XXI w.”. Podczas zajęć uczestnicy wysłuchają opowieści m. in. o tym, kiedy w Polsce pojawił się zwyczaje strojenia choinki, obdarowywania się prezentami oraz obejrzą prezentowane na ekspozycji dzieła przedstawiające Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie, ucieczkę Świętej Rodziny do Egiptu, Niepokalane Poczęcie i narodziny Jezusa Chrystusa. W części warsztatowej uczestnicy wykonają kartki świąteczne, wykorzystując technikę graficzną, jaką jest linoryt oraz tradycyjną kujawską ozdobę choinkową ze słomy, sznurka i bibuły. Obowiązują wcześniejsze zapisy w Dziale Edukacji i Promocji pod numerem telefonu: 54 232 30 01. Początek zajęć o 11:00.

W Hali Mistrzów odbędą się rozgrywki Włocławskiej Ligi Futsalu. Rozgrywki będą prowadzone od 15:00 do 20:45.

W CK Browar B. odbędzie się premiera spektaklu ''DalidAmore, czyli kochaj, całuj i płacz''. To kolejny spektakl po „Patty Diphusa”, z którym postanowiła się zmierzyć Ewa Kasprzyk jako reżyser i odtwórczyni głównej roli. Okazją do tego jest 85. Rocznica urodzin wybitnej piosenkarki Dalidy. Przedstawienie zostanie wystawione o godz. 16:00 i 18:30. Bilety po 70-130 zł.

W teatrze Impresaryjnym będzie można zobaczyć przedstawienie ''Diabli nadali tego Świętego czyli Anielska robota''. Spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Afisz z Torunia zostanie zaprezentowany na Scenie Kameralnej. Początek o godz. 17:00. Bilety po 35-40 zł.

W Czarnym Spichrzu wystąpi Sztywny Pal Azji. Bilety: 40 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu koncertu. Wstęp do klubu od godz. 19:00. Początek koncertu o 20:00.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

POLAK1POLAK1

7 2

Największą atrakcją Włocławka w niedzielę jest Wzorcownia i Biedronka. Przejazd ruchomymi schodami, przepłacanie za ciuchy azjatyckie, lans smartfonem przed choinką a na koniec oblężenie Biedronki. Pełne kosze zakupów jakby wojna miała być jutro. Oczywiście wśród kupujących wieczne biadolenie jaka "bida" w Polsce jest. 12:05, 02.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone