Zamknij
REKLAMA

Czas rozpocząć weekendowe szaleństwo! W piątek czekają imprezy i wystawy

11:00, 11.01.2019 | N.S
REKLAMA
Skomentuj
Na rozpoczęcie ferii czekają m. in. imprezy w klubach. Fot. depositphotos

Jedna z WOŚP-owych imprez, spotkanie ze sztuką w galerii i szalone imprezy w klubach. To wszystko czeka dziś (11.01.) na włocławian. Prezentujemy harmonogram wydarzeń otwierających weekend.

O godz. 16:00 w sali kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Warszawskiej odbędzie się jedna z imprez w ramach tegorocznego finału WOŚP. Podczas spotkania pod hasłem „Gramy dla Orkiestry” dzieci ze świetlicy Zapiecek zaprezentują Jasełka. Wstęp wolny.

W Galerii Sztuki Współczesnej o godz. 18:00 rozpoczną się dwa wernisaże. W sali głównej prezentowana będzie wystawa „Barwy sportu” łódzkiego artysty Leszka Bartkiewicza. Jego zaskakujące zestawieniami barwnym obrazy pokazują sceny z basenu, boiska czy bieżni. W Małym Salonie wystawione zostaną rysunki, obrazy i szkice uczniów Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Tadeusza Makowskiego w Łodzi. Wystawa jest prezentacją najciekawszych prac powstałych w ostatnich latach w Pracowni Rysunku i Malarstwa. Wstęp wolny.

W Million Club będzie można świętować rozpoczęcie ferii zimowych. W klubie pojawi się gość specjalny: DJ MIRJAMI – jedna z najbardziej rozpoznawalnych Polskich DJ-jek na świecie. Oprócz tego czekają: piękne tancerki, pirotechnika, CO2. Tej nocy w Million Club zagra również DJ SOLIC. W sali Bulvar imprezę rozkręci natomiast DJ SUOVIAN. Wyjątkowo na to wydarzenie wstęp od lat 17. Start o 21:00. Bilety po 10 zł.

Technikum Budowlane we Włocławku i klasa mundurowa z LO w Kowalu zapraszają do klubu A1 na połowinki i rozpoczęcie ferii zimowych. Balet rozkręcą DJ MILKY WAY oraz DJ MAX-T. Wstęp od lat 16 (ukończone), za okazaniem dokumentu tożsamości. Na miejsce tradycyjnie dowiezie klubowiczów darmowy imprezowy autobus. Początek imprezy o 21:00. Bilety po 25 zł.

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

KnickKnick

2 0

Bida z nędzą 11:31, 11.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone