Zamknij
REKLAMA

Dzieje się w sobotę! Będą sportowe emocje, koncert i...

08:00, 07.03.2020 | M.O.
Skomentuj
fot. Fundacja ładowarka/depositphotos.com
REKLAMA

Pełno sportowych zmagań czeka nas od samego rana. Anwil Liga, warsztaty samoobrony dla kobiet czy piłkarskie zmagania dziewięciolatków to tylko niektóre z propozycji sportowych. Poza tym – wystawa, koncert muzyczny, a także występ kabaretu Nowaki.

Sobotę rozpocznie 8. kolejka Anwil Ligi. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku odbędą się trzy spotkania siatkarskie. O 8:30 Gama Volley Chalin zmierzy się z PUZ, po nich na parkiet wybiegną (9:40) Anwil Team i Pizzeria Krokodyl, a jako ostatni zagrają Wika i Łokietek Brześć Kujawski (10:50).

W Szkole Podstawowej nr 19 przy ulicy Szkolnej o godzinie 9:00 rozpoczynają się zmagania piłkarskie. Na parkiet wybiegną młodzi adepci futbolu z rocznika 2011. Żacy rywalizować będą w turnieju KEEZA CUP.

Również o godzinie 9:00, ale w Parku na Słodowie startuje parkrun. To Bieg, spacer lub marsz nordic walking na dystansie 5 km z pomiarem czasu. Aby zostać sklasyfikowanym należy być zarejestrowanym (jednorazowo) na stronie parkrun.pl.

O godzinie 10:00 w szkole podstawowej nr 12 przy Wiejskiej startują warsztaty z samoobrony dla pań. Zajęcia są bezpłatne. Organizatorzy informują, że jedyne co będzie potrzebne to dobre chęci i strój sportowy. Nie liczy się wiek, wzrost czy kondycja.

Fundacja Ładowarka i Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zapraszają na pokaz historycznych fotografii Włocławka, pochodzących z Archiwum Glicensteinów, żydowskiej rodziny żyjącej we Włocławku do 1939 roku. W programie m.in. widoki bulwarów, mostów na Wiśle, placu Wolności, parku Sienkiewicza, a także nieistniejących już dziś pomników: św. Jana Nepomucena, Stanisława Bechiego i Józefa Piłsudskiego. Wyjątkowy pokaz rozpocznie się w Muzeum Historii Włocławka przy ul. Szpichlernej 19 o godzinie 14:00.

W Centrum Kultury Browar B. włocławianie będą mogli zobaczyć najnowszy program kabaretu Nowaki "Za granicą żartu". Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście. Kabaret Nowaki tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej.

Muzyczny Dzień Kobiet - jak za dawnych lat w Marinie Zarzeczewo. Organizatorzy, czyli Towarzystwo Muzyczne Big-Band Włocławek oraz Yacht Club Anwil zapraszają na godzinę 17:00. Dla kobiet zagrają „Music Fine Four” (Krystyna Gronkiewicz, Ryszard Kułakowski), „40 lat Później” (Stanisław Golasiński, Bogdan Mazurek, Wojtek Smoliński i Grzegorz Tomaszewski), „Just Play” (Grażyna Szafrańska i Jan Flaszyński), „Cristal Band” (Andrzej Chyliński, Ryszard Rycicki, Tadeusz Słapa, Paweł Martynowski i Wojtek Warecki).

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

??

3 0

? takie informacje daje się tydzień wcześniej, a dzisiaj to można co najwyżej przypomnieć! 08:08, 07.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HgfHgf

0 0

Atrakcji od groma, jak zwykle 09:01, 07.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA