Kierowca autobusu R32/2629-1313/22

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Dbanie o tabor samochodowy, obsługa tachografu cyfrowego. Transport osób zgodnie ze zleceniem.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 10.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D
    • prawo jazdy kat. D
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D, umowa zlecenie, mile widziana osoba na rencie, emeryturze
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SKIBA BUS Skibiński Paweł
      Adres: PIASKI 28, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Paweł Skibiński
      Numer telefonu: 791-450-444
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, uprawnienia
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      pomocnicze prace budowlane
      StPr/22/3271
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Stomatolog w POZ w Bobrownikach.
      StPr/22/3272
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      szycie na maszynie
      StPr/22/3273

      naprawa sprzętu AGD
      StPr/22/3275
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      naprawy bieżące samochodów
      StPr/22/3276
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 500 PLN

      pracownik myjni
      StPr/22/3277

      wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów
      StPr/22/3278
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN