Elektryk R145/3216-1621/22

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: montaż instalacji fotowoltaicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 12 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Elektryk*
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    • zasadnicze zawodowe
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. zasadnicze kierunkowe lub doświadczenie min. 6 miesięcy, mile widziane: uprawnienia SEP i w zakresie dozoru, prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ECO-ŻERO BEATA ŻERO
        Adres: TORUŃSKA 148, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Paweł Żero
        Numer telefonu: 604-352-454
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny
        StPr/22/1356
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        prace ogólnobudowlane, miejsce pracy wg zlecenia teren kraju
        StPr/22/3842
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Montaż instalacji sanitarnych PCV od fi 110 do 600, a także kanałów betonowych, wpustów i studni. Miejsce pracy: teren kraju.
        StPr/22/3843
        wynagrodzenie od od 3 490 PLN

        StPr/22/3848
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        Praca w warsztacie
        StPr/22/3849
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        praca w ciepłowni
        StPr/22/3850

        sporządzanie różnego rodzaju potraw, praca od 8 do 12 godzin dzinnie
        StPr/22/3853

        przyjmowanie dostaw oraz kompletacja towaru do wysyłki, prace porządkowe i inwentaryzacyjne w magazynie, odpowiedzialność za ład i porządek
        StPr/22/3826

        - przygotowywanie ofert handlowych, - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie prezentacji, mailing, - analizowanie zapytań, możliwości sprzedażowych, - analiza otoczenia konkurencyjnego, - umiejętność weryfikacji potrzeb klientów, - realizacja planów sprzedażowych, raportowanie wyników, - budowanie relacji handlowych, - nadzór nad kompletnością dokumentacji sprzedażowej i transportowej, - udział w międzynarodowych imprezach targowych oraz współudział w ich organizowaniu, - zarządzanie zespołem sprzedawców.
        StPr/22/3827
        wynagrodzenie od od 6 500 PLN

        - współtworzenie i wdrażanie polityki sprzedaży zgodnie ze strategią firmy, - sporządzanie raportów i analiz związanych z wykonywaną pracą, - utrzymywanie efektywnych kontaktów handlowych z kluczowymi dostawcami, - prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami, - ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy, - nadzór nad kompletnością dokumentacji sprzedażowej i transportowej.
        StPr/22/3828
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN