Specjalista ds. technicznych R8/3920-2020/22

Miejsce pracy: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano montażowych, - kontrolowanie terminów odbiorów częściowych i końcowych, - nadzór nad właściwym rozliczeniem robót i rozliczanie materiałów zużytych do produkcji, - wykonywanie pomiarów i sporządzanie protokołów odbioru oraz dokumentacji odbiorowej i jakościowej zgodnie z wymogami kontrahentów oraz pracodawcy, - wykonywanie ofert oraz kalkulacji technicznych, - sporządzanie dokumentacji transportowej i wysyłkowej, - organizacja i nadzór załadunków, - kontakt z klientem zagranicznym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.12.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    • Pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Uprawnienia:
      • Obsługa programu AutoCAD
      • czytanie rysunków technicznych
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • wyższe (w tym licencjat)
          Język:
          • niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
          • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
            Pozostałe wymagania
            Inne wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe inżynierskie (preferowany kierunek budowlany lub mechaniczny); doświadczenie na podobnym stanowisku 2 lata; znajomość rysunku technicznego i zagadnień kalkulacji; umiejętność wykonywania ofert z branży budowlanej i konstrukcyjno-mechanicznej; znajomość programu AutoCAD; znajomość procesów obróbki metalu; znajomość technologii wykonania konstrukcji stalowych; mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego; dokładność, sumienność, rzetelność, skrupulatność, umiejętności analityczne
            Pracodawca: G+P IZOMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
            Adres: SMOCZA 5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
            Osoba do kontaktu:
            Numer telefonu: 54 232-08-49
            E-mail: [email protected]
            Język aplikacji: polski
            Wymagane dokumenty: Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z dopiskiem Specjalista ds. technicznych na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem 54 232-08-49 ! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na prz
            Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: dni robocze, Godziny : 08.00-16.00
            prace produkcyjne wymagające zdolności manualnych
            7/2/2023
            wynagrodzenie od od 3 490 PLN

            - rozliczanie wynagrodzeń dla pracowników, - obsługa programu Płatnik, - sporządzanie deklaracji, sprawozdań miesięcznych i rocznych z zakresu finansowo- płacowego, - sporządzanie przelewów.
            StPr/23/0366
            wynagrodzenie od od 3 600 PLN

            Obsługa maszyn do produkcji wyrobów cukierniczych
            StPr/23/0370
            wynagrodzenie od od 22,8 PLN

            Przygotowanie oraz zapakowanie ok. 200 kg dziennie masy cukrowej.
            StPr/23/0371
            wynagrodzenie od od 3 420 PLN

            StPr/23/0374
            wynagrodzenie od 1 565 PLN

            układanie kostki brukowej, praca w delegacji - teren kraju
            StPr/23/0375
            wynagrodzenie od od 5 384,35 PLN

            naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń firmy
            StPr/23/0359
            wynagrodzenie od od 6 000 PLN

            Praca na stanowisku nauczyciela specjalisty - praca z dzieckiem ze spektrum autyzmu.
            StPr/23/0361

            Praca na stanowisku psychologa z dziećmi w wieku przedszkolnym.
            StPr/23/0362
            wynagrodzenie od od 872,5 PLN

            Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego.
            StPr/23/0363