Specjalista- psycholog R84/0161-84/23

Miejsce pracy: OKRĘŻNA 25A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - orzekanie i opiniowanie psychologiczne, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, - prowadzenie badań selekcyjno- kwalifikacyjnych osób zgłaszających chęć pełnienia czynnej służby wojskowej, - przekazywanie kierownikowi pracowni spostrzeżeń na temat przydatności (jakości) stosowanych metod, technik i narzędzi badawczych, - pogłębiania wiedzy i doświadczeń z zakresu psychologii pracy i służby wojskowej, - uczestnictwo w zespołach samokształceniowych, naradach, konferencjach oraz szkoleniach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2023
Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Psycholog
      Wymagania dodatkowe
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe 5 letnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologa. Wymagania dodatkowe: uprawnienia do wykonywania badań w zakresie psychologii transportu; prawo jazdy; 1/2 etatu w godz. 07.30-11.30 lub 11.30-15.30
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU
        Adres: OKRĘŻNA 25A, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Karolina Śniegulska
        Numer telefonu: 261-44-10-52
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne niezbędne: - CV, - List motywacyjny, - Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia. Dokumenty aplikacyjne dodatkowe mile widziane: - kopia prawa jazdy. Oferty niekompletne, niespeł
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: dni robocze, Godziny : 07.30-15.30
        Udział w obchodach lekarskich, naradach dot. oceny stanu zdrowia pacjenta i ustalenie diagnozy klinicznej i metod leczenia. Prowadzenie dokumentacji tacji medycznej.
        StPr/23/0281
        wynagrodzenie od od 10 000 PLN

        Przygotowywanie produkcji w zakresie prac budowlanych, wspomaganie pracy w zakresie sporządzania kosztorysów
        StPr/23/0278
        wynagrodzenie od od 3 490 PLN

        sprzątanie poieszczeń biurowych
        StPr/23/0212

        sprzedawca w sklepie odzieżowym
        StPr/23/0296

        StPr/23/0272

        - zamieszczenie ogłoszeń o pracę na stronach indyjskich - przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
        StPr/23/0279
        wynagrodzenie od od 25 PLN

        Zadania – czym będziesz się zajmować • przyjmowaniem i procesowaniem zamówień od klientów w oparciu o system SAP • wystawianiem faktur, dokumentów WZ, faktur korygujących i dokumentów celnych • tworzeniem dokumentacji dostaw na podstawie zleceń klientów we współpracy z działem logistyki • przyjmowaniem, zakładaniem i rozliczaniem zgłoszeń reklamacyjnych zgodnie z firmowymi procedurami i dobrymi praktykami • utrzymywaniem bieżącego kontaktu z klientami z zagranicy – „współpraca międzynarodowa” w naszej firmie to codzienność, a nie tylko slogan #
        StPr/23/0280
        wynagrodzenie od od 4 510 PLN

        Praca w charakterze kominiarza
        StPr/23/0251
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        kompleksowa obsługa klienta na stacji
        StPr/23/0275

        StPr/23/0248
        wynagrodzenie od 1 565 PLN