Kucharz R89/0171-89/23

Miejsce pracy: SZKOLNA 13, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków zgodnie z jadłospisem
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.02.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Kucharz*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: nie jest wymagane dośwaidczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19
      Adres: SZKOLNA 13, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 54 235-52-29
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze, Godziny : 07.00-15.00
      Udział w obchodach lekarskich, naradach dot. oceny stanu zdrowia pacjenta i ustalenie diagnozy klinicznej i metod leczenia. Prowadzenie dokumentacji tacji medycznej.
      StPr/23/0281
      wynagrodzenie od od 10 000 PLN

      Przygotowywanie produkcji w zakresie prac budowlanych, wspomaganie pracy w zakresie sporządzania kosztorysów
      StPr/23/0278
      wynagrodzenie od od 3 490 PLN

      sprzątanie poieszczeń biurowych
      StPr/23/0212

      sprzedawca w sklepie odzieżowym
      StPr/23/0296

      StPr/23/0272

      - zamieszczenie ogłoszeń o pracę na stronach indyjskich - przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych
      StPr/23/0279
      wynagrodzenie od od 25 PLN

      Zadania – czym będziesz się zajmować • przyjmowaniem i procesowaniem zamówień od klientów w oparciu o system SAP • wystawianiem faktur, dokumentów WZ, faktur korygujących i dokumentów celnych • tworzeniem dokumentacji dostaw na podstawie zleceń klientów we współpracy z działem logistyki • przyjmowaniem, zakładaniem i rozliczaniem zgłoszeń reklamacyjnych zgodnie z firmowymi procedurami i dobrymi praktykami • utrzymywaniem bieżącego kontaktu z klientami z zagranicy – „współpraca międzynarodowa” w naszej firmie to codzienność, a nie tylko slogan #
      StPr/23/0280
      wynagrodzenie od od 4 510 PLN

      Praca w charakterze kominiarza
      StPr/23/0251
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      kompleksowa obsługa klienta na stacji
      StPr/23/0275

      StPr/23/0248
      wynagrodzenie od 1 565 PLN