Operator kamery R173/2964-1158/18

Miejsce pracy: BRONIEWSKIEGO 3/5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca w Telewizji Informacyjnej, nagrywanie i realizacja materiałów telewizyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.07.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Operator kamery
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie średnie, nie jest wymagane doświadczenie, wymagana wysoka kultura osobista, zaangażowanie
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE HERN MACIAK MACIEJ (TELEWIZJA INFORMACYJNA CW24)
      Adres: BRONIEWSKIEGO 3/5, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu: Maciej Maciak
      Numer telefonu: 54 234-37-28
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: w dni robocze, Godziny : 10:00-16:00
      praca na stacji paliw
      StPr/18/3541
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      praca na budowie, delegacja
      StPr/18/3542
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      StPr/18/3543

      StPr/18/3544
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      projektowanie maszyn i urządzeń wg założeń; przygotowywanie dokumentacji technicznej w języku rosyjskim, ukraińskim, angielskim; uruchamianie maszyn i urządzeń u klientów krajowych i zagranicznych
      StPr/18/3545
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      pozyskiwanie klientów
      StPr/18/3549
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego
      StPr/18/3554
      wynagrodzenie od od 2 775 PLN

      cv
      StPr/18/3555

      CV
      StPr/18/3556

      przygotowywanie pizzy, makaronów, sałatek
      StPr/18/3524