Sprzedawca-magazynier R149/2970-1134/18

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca w markecie budowlanym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.07.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    • Sprzedawca w branży przemysłowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie ZSZ, doświadczenie na podobnym stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ARTEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: ŁĘGSKA 16, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Arkadiusz Słowiński
      Numer telefonu: 696-811-366
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      świadczenie usług medycznych w Pracowni RTG
      StPr/18/3578
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      cv
      StPr/18/3579

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych
      StPr/18/3572

      - obsługa kasy fiskalnej, - obsługa klienta, - zamawianie i przyjęcia towaru, - obliczanie cen ewedencyjnych.
      StPr/18/3575
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN

      telefoniczny kontakt z klientem w celu umówienia na badania medyczne, fachowa obsługa telefoniczna
      StPr/18/3577
      wynagrodzenie od 13,7 - 20,6 PLN

      obsługa maszyn, wózka widłowego
      StPr/18/3561
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      bieżące naprawy w warsztacie mechanicznym
      StPr/18/3562

      remont i naprawa maszyn w warsztacie mechanicznym
      StPr/18/3563

      szycie zawiesi pasowych
      StPr/18/3564
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      zabiegi u pacjenta, w okolicach Brdowa (62-620) do 50 km
      StPr/18/3566
      wynagrodzenie od 2 488 - 2 775 PLN