Przedstawiciel handlowy R67/3805-1629/18

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: aktywna sprzedaż produktów firmy TEFAL
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 17.10.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 192 - 5 000 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat.B
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Przedstawiciel handlowy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykszt. min. ZSZ, prawo jazdy kat. B, umowa zlecenie, miejsce pracy Włocławek i okolice, komunikatywność
        Pracodawca: GROUPE SEB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: 00-189 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Bartosz Zembrzuski
        Numer telefonu: 533-164-628
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        przyjmowanie i wykładanie towaru, prace magazynowe
        StPr/18/4048
        wynagrodzenie od od 2 775 PLN

        montaż rur w budynkach pod kable
        StPr/18/4049
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        prace porządkowe
        StPr/18/4051
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        odczyt liczników energii, wymiana liczników
        StPr/18/4053

        prowadzenie biura, kontakt z zagranicznymi kontrahentami
        StPr/18/4054
        wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

        obsługa, konserwacja, remonty i montaż urządzeń i instalacji elektrycznych
        StPr/18/4042
        wynagrodzenie od 2 100 - 4 400 PLN

        sprzedaż odzieży męskiej
        StPr/18/4046

        praca w charakterze magazyniera
        StPr/18/4045

        StPr/18/3982

        xxx
        StPr/18/4031