Doradca techniczno- handlowy R14/3955-1723/18

Miejsce pracy: Toruńska 224, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami, przeprowadzanie spotkań handlowych, planowanie i realizacja celów sprzedażowych, raportowanie wyników sprzedaży, uczestnictwo w szkoleniach i stałe pod
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 4 280 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera
      • prawo jazdy kat.B
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • wyższe (w tym licencjat)
          Zawód:
          • Doradca klienta
            Pozostałe wymagania
            Inne wymagania: wykszt. min. średnie, czynne prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność budowania relacji z klientami, operatywność i samodzielność w działaniu
            Pracodawca: ZAKŁAD SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH "ASKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
            Adres: TORUŃSKA 224, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
            Osoba do kontaktu:
            Numer telefonu:
            E-mail: [email protected]
            Język aplikacji: polski
            Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: [email protected] , bądź dostarczenie osobiście do siedziby firmy pr
            Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: dni robocze, Godziny : 07.00-15.00
            przyjmowanie i wykładanie towaru, prace magazynowe
            StPr/18/4048
            wynagrodzenie od od 2 775 PLN

            montaż rur w budynkach pod kable
            StPr/18/4049
            wynagrodzenie od od 2 800 PLN

            prace porządkowe
            StPr/18/4051
            wynagrodzenie od od 2 100 PLN

            odczyt liczników energii, wymiana liczników
            StPr/18/4053

            prowadzenie biura, kontakt z zagranicznymi kontrahentami
            StPr/18/4054
            wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

            obsługa, konserwacja, remonty i montaż urządzeń i instalacji elektrycznych
            StPr/18/4042
            wynagrodzenie od 2 100 - 4 400 PLN

            sprzedaż odzieży męskiej
            StPr/18/4046

            praca w charakterze magazyniera
            StPr/18/4045

            StPr/18/3982

            xxx
            StPr/18/4031