Kucharz WD RPO 2017 UZUP. 86/3978/284/18

Miejsce pracy: Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: vv
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 26.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Kucharz*
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Kapitulna 24, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Renata Musiał
        Numer telefonu: 542340089 w. 56
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        praca w charakterze magazyniera
        StPr/18/4045
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        StPr/18/3982

        xxx
        StPr/18/4031

        cv
        StPr/18/4032

        Budowa i montaż instalacji i sieci elektroenergetycznych. Prowadzenie pojazdów służbowych. Prowadzenie oraz rozliczanie dokumentacji.
        StPr/18/4039
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        obsługa maszyn- zgrzewarka, układanie papieru, pakowanie zeszytów do kartonów, ściągnie produktu z taśmy produkcyjnej
        StPr/18/4035
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN

        obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej, składanie i regulacja rolet, żaluzji, cięcie, zgrzewanie, szycie tkanin, pakowanie wyrobu gotowego, realizacja planu produkcyjnego
        StPr/18/4036

        d
        StPr/18/4038

        Praca na stanowisku nauczyciela języka hiszpańskiego według planu lekcji w wymiarze 10 godzin tygodniowo, trzy razy w tygodniu, w tym: 6 godzin w liceum, 4 godziny w gimnazjum
        StPr/18/4041
        wynagrodzenie od 1 063,5 - 1 658,5 PLN

        StPr/18/4018