Recepcjonista R18/4162-1861/18

Miejsce pracy: Jerzego Bojańczyka 7, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa gości hotelu Ratuszowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 06.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Recepcjonista hotelowy
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie średnie, komunikatywna znajomość języka angielskiego, trzy zmiany (również w dni wolne) w godz.: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: BAZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Jerzego Bojańczyka 7, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomo
        Osoba do kontaktu: Elżbieta Znaniecka
        Numer telefonu: 54 232-62-76
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7:30-15:30
        Główne obowiązki: - kontrola jakości działania ośrodków pomocy społecznej i powiatowych centrów pomocy rodzinie, zasadności przyznania świadczeń klientom pomocy społecznej w ramach zadań własnych i zl
        StPr/18/7607
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        wstępna obróbka drewna, sortowanie odpadów (ścinków) produkcyjnych, zbijanie palet, montaz płotów lamelowych
        StPr/18/1432
        wynagrodzenie od do 2 250 PLN

        cv
        StPr/18/4228
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        sprzątanie pomieszczeń biurowych
        StPr/18/3815

        StPr/18/4222

        ochrona obiektów
        StPr/18/4223

        transport towarów
        StPr/18/4224

        utrzymanie porządku w pomieszczeniach biurowych i socjalnych
        StPr/18/4216
        wynagrodzenie od od 1 050 PLN

        szycie konfekcji lekkiej damskiej
        StPr/18/4217
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        prace związane z posyskaniem klenta- przedstawiciel handlowy , prace w terenie
        StPr/18/4219