Fryzjer damsko-męski R40/0123-40/19

Miejsce pracy: Kościuszki 10, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa damsko-męskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 10.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 775 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Zawód:
    • Fryzjer*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe potwierdzone dyplomem, II zmiany w godz.: 09.00-17.00, 13.00-21.00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: USŁUGI FRYZJERSKIE - IZABELA GROBLEWSKA
      Adres: OLSZOWA 9, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Izabela Groblewska
      Numer telefonu: 794-310-103
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      praca w kuchni
      StPr/19/0224
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      praca na produkcji
      StPr/19/0233

      kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa damsko - męskiego
      StPr/19/0198

      StPr/19/0205
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Obsługa urządzeń związanych z technologią uzdatniania wody basenowej. Usuwanie bieżących awarii, zakłóceń i nieprawidłowości w pracy maszyn. Utrzymywanie w czystości niecek basenowych (codzienne odkur
      StPr/19/0207
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Prowadzenie sprzedaży usług wg zatwierdzonego cennika i w elektronicznym systemie obsługi klienta poprzez kasę fiskalną. Wykonywanie raportów: zmianowych, dobowych, miesięcznych. Sporządzanie raportów
      StPr/19/0210

      obsługa suwnicy, praca na terenie Polski oraz Niemiec
      StPr/19/0212

      obsługa maszyn zbrojarskich, praca na terenie Polski oraz Niemiec
      StPr/19/0216

      praca na stanowisku spawacza, praca na terenie Polski oraz Niemiec
      StPr/19/0217

      StPr/19/0218