Operator koparki jednonaczyniowej R47/0136-47/19

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa koparki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Operator koparki (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: uprawnienia klasa III, doświadczenie 1 rok, miejsce pracy Włocławek i okolice
        Pracodawca: Drogi i Mosty Urszula Popowska, Bogumiła Maj-Popowska spółka cywilna
        Adres: PRZEMYSŁOWA 11, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Ewa Cyrankowska
        Numer telefonu: 54 237-89-10
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        technik
        StPr/19/0065
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        StPr/19/0261

        StPr/19/0262

        Dbałość o prawidłowe oznakowanie towaru w magazynie Nadzór nad stanami magazynowymi Nadzór nad przyjmowaniem, przechowywaniem oraz wydawaniem materiałów do produkcji. Terminowa realizacja zamówień z
        StPr/19/0263
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        a) bezpośredni nadzór nad służbami przygotowania produkcji i utrzymania ruchu, b) odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego, c) nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego, d) kontrola za
        StPr/19/0266
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        a) zapewnienie prawidłowego funkcjonowania powierzonych maszyn i urządzeń, b) kontrola utrzymania się zadanych parametrów trakcie procesu technologicznego, c) współdziałanie z pracownikami produkcji,
        StPr/19/0267
        wynagrodzenie od od 4 100 PLN

        a) obsługa autoklawu na wydziale produkcyjnym, b) przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, c) wizualna kontrola jakości wyrobów, d) zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnien
        StPr/19/0268
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        a) bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład linii produkcyjnych, b) przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poz
        StPr/19/0269
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        a) przygotowanie do produkcji, b) praca przy linii pakującej, c) dbałość o jakość wytwarzanych produktów oraz kontrola jakości, d) etykietowanie, e) odbiór wyrobów gotowych i pakowanie ich w kartony
        StPr/19/0270
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        StPr/19/0273