Dziennikarz R88/1006-362/19

Miejsce pracy: Broniewskiego 5/3, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: redagowanie tekstów, nagrywanie materiałów telewizyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Dziennikarz
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, nie jest wymagane doświadczenie, łatwość w pisaniu tekstów
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE HERN MACIAK MACIEJ (TELEWIZJA INFORMACYJNA CW24)
        Adres: Broniewskiego 5/3, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorsk
        Osoba do kontaktu: Maciej Maciak
        Numer telefonu: 54 234-37-28
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: w dni robocze, Godziny : 10:00-16:00
        proste prace hydrotechniczne
        StPr/19/1036
        wynagrodzenie od od 3 060 PLN

        przygotowywanie posiłków w barze z domowymi obiadami
        StPr/19/1037
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        montaż instalacji elektrycznych
        StPr/19/1040

        produkcja chleba
        StPr/19/1042
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych
        StPr/19/1043

        prace ślusarskie na hali
        StPr/19/1044
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        montaż konstrukcji stalowych na hali
        StPr/19/1045

        prace biurowe w zakresie dokumentacji budowy, praca na budowie
        StPr/19/1046
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        nadzór na budowie
        StPr/19/1047

        prace spawalnicze na hali
        StPr/19/1048