Logopeda R86/0998-360/19

Miejsce pracy: Szpitalna 6a, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca na stanowisku logopedy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 37.55
Data rozpoczęcia: 14.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
    Zawód:
    • Logopeda
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe
      Pracodawca: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ PRZYCHODNI SPECJALISTYCZNYCH
      Adres: Szpitalna 6a, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Pomarzyńska
      Numer telefonu: 54 416-53-95
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, dyplom potwierdzający posiadane kwalifkacje
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      proste prace hydrotechniczne
      StPr/19/1036
      wynagrodzenie od od 3 060 PLN

      przygotowywanie posiłków w barze z domowymi obiadami
      StPr/19/1037
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      montaż instalacji elektrycznych
      StPr/19/1040

      produkcja chleba
      StPr/19/1042
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych
      StPr/19/1043

      prace ślusarskie na hali
      StPr/19/1044
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      montaż konstrukcji stalowych na hali
      StPr/19/1045

      prace biurowe w zakresie dokumentacji budowy, praca na budowie
      StPr/19/1046
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      nadzór na budowie
      StPr/19/1047

      prace spawalnicze na hali
      StPr/19/1048