Kucharz R47/1332-518/19

Miejsce pracy: Stefana Okrzei 77, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami, tworzenie / modyfikowanie karty menu, zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji, dbało
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Zawód:
    • Kucharz*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: możliwość przyuczenia do zawodu; umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, pasja i zaangażowanie, dyspozycyjność
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE DANIEL ANDRZEJ ROZBICKI
      Adres: Stefana Okrzei 77, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu: Anna Ananiew
      Numer telefonu: 500-149-501
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected] w temacie wpisując nazwę stanowiska
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      StPr/19/1423
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      praca w domu pomocy społecznej
      StPr/19/1452
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      INŻYNIER ELEKTRYK AUTOMATYK w Dziale Utrzymania Ruchu - utrzymywanie w pełnej sprawności (pod względem elektrycznym i automatycznym) maszyn, urządzeń i instalacji, - działania prewencyjne, predykcyjn
      StPr/19/1427

      INŻYNIER MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu - utrzymywanie w pełnej sprawności (pod względem mechanicznym) maszyn, urządzeń i instalacji, - działania prewencyjne, predykcyjne oraz doskonalenie i opt
      StPr/19/1428

      MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu (PRACOWNIK ZMIANOWY) - wykonywanie patroli instalacji, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, - wykonywanie napraw i
      StPr/19/1429

      MŁODSZY PROGRAMISTA w Dziale Informatyki -tworzenie i rozwijanie oprogramowania na potrzeby firmy, - wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów z zakresu IT, - współpraca z firmami zewnętrznymi o
      StPr/19/1430

      Operator w Dziale Operacyjnym (praca zmianowa) - obsługa zaworów, maszyn, urządzeń znajdujących się na zakładzie; - wykonywanie patrolu instalacji, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepop
      StPr/19/1431

      PRACOWNIK LOGISTYKI WEWNĘTRZNEJ I MAGAZYNU w Dziale Logistyki i Zaopatrzenia - obsługa załadunków wózkiem widłowym, - wydawanie dokumentacji transportowej, - załadunek i rozładunek samochodów dostaw
      StPr/19/1432

      Zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń
      StPr/19/1434

      Zapewnia dochodzenie należności w ramach prowadzonych postępowań egzekucyjnych i upadłościowych.
      StPr/19/1435