Inżynier elektryk automatyk R69/1428-540/19

Miejsce pracy: Krzywa Góra 19, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: INŻYNIER ELEKTRYK AUTOMATYK w Dziale Utrzymania Ruchu - utrzymywanie w pełnej sprawności (pod względem elektrycznym i automatycznym) maszyn, urządzeń i instalacji, - działania prewencyjne, predykcyjn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), elektryczne
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • znajomość pakietu MS Office
      • prawo jazdy kat.B
        Wymagania pożądane
        Zawód:
        • Inżynier elektryk automatyk
          • UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE
            Pozostałe wymagania
            Inne wymagania: wykszt. wyższe o kierunku elektrotechnika, mechatronika, energetyka, automatyka lub pokrewne; bardzo dobra umijętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint); znajomość języka angielskiego
            Pracodawca: INDORAMA VENTURES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
            Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
            Osoba do kontaktu: Aleksandra Rybacka
            Numer telefonu:
            E-mail: [email protected]
            Język aplikacji: polski
            Wymagane dokumenty: CV z nazwą stanowiska w temacie e-maila, należy przesyłać na adres: [email protected] Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem pod linkiem:
            przekazania dokumentów:
            Preferowane formy kontaktu: e-mail
            cc
            StPr/19/2272
            wynagrodzenie od od 2 250 PLN

            obsługa klientów w kwiaciarni
            StPr/19/2401
            wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

            sprzedaż płytek w sklepie i internecie
            StPr/19/2402

            zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z dziećmi
            StPr/19/2385

            StPr/19/2389
            wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

            wydawanie i przyjmowanie zboża, utrzymanie porządku na elewatorze, prace konserwatorskie
            StPr/19/2371

            utrzymanie porządku w przedszkolu "Skakanka"
            StPr/19/2373

            obsługa systemu kontroli dostępu
            StPr/19/2378
            wynagrodzenie od od 16 PLN

            udział w przeglądach prewencyjnych, uzupełnianie dokumentacji po przeprowadzonych przeglądach i remontach w budynkach "CH WZORCOWNIA"
            StPr/19/2362
            wynagrodzenie od od 3 500 PLN

            Główne obowiązki : - przyjmowanie klientów i prowadzenie postępowań o wydanie zezwoleń na pracę cudzoziemców na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, - obsługa i prowadzenie aplikacji Zatrudnienie Cu
            StPr/19/3918