Mechanik R71/1430-542/19

Miejsce pracy: KRZYWA GÓRA 19, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu (PRACOWNIK ZMIANOWY) - wykonywanie patroli instalacji, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, - wykonywanie napraw i
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 23.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    • Mechanik-monter maszyn i urządzeń* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Język:
      • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Uprawnienia:
        • Uprawnienia energetyczne - eksploatacyjne
          Wymagania pożądane
          Wykształcenie:
          • średnie zawodowe
            Pozostałe wymagania
            Inne wymagania: wykszt. średnie lub zawodowe kierunkowe - mechanik lub pokrewne; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; uprawnienia energetyczne z zakresu eksploatacji; zdolności manualne i techniczne; umiejęt
            Pracodawca: INDORAMA VENTURES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
            Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
            Osoba do kontaktu: Aleksandra Rybacka
            Numer telefonu:
            E-mail: [email protected]
            Język aplikacji: polski
            Wymagane dokumenty: CV z nazwą stanowiska w temacie e-maila, należy przesyłac na adres: [email protected] Zachęcamy do zapoznania się z naszym profilem pod linkiem:
            przekazania dokumentów:
            Preferowane formy kontaktu: e-mail
            StPr/19/1679
            wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

            Realizacja procesu wychowawczego. Nadzór nad kształceniem młodzieży. Współpraca z placówkami oświatowymi, zakładami pracy zatrudniającymi uczestników. Organizacja dla uczestników zajęć sportowych, kul
            StPr/19/1686
            wynagrodzenie od od 2 590 PLN

            czynności związane z procesem produkcji oraz magazynowanie wyrobów spożywczych
            StPr/19/1689
            wynagrodzenie od od 2 250 PLN

            transport międzynarodowy
            StPr/19/1691
            wynagrodzenie od od 6 000 PLN

            mechanik
            StPr/19/0948

            StPr/19/1670

            - Kontrolowanie poprawności w funkcjonowania maszyn, urządzeń produkcyjnych, wyposażenia technicznego i urządzeń podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego - Lokalizacja i usuwanie usterek techniczn
            StPr/19/1671
            wynagrodzenie od od 2 600 PLN

            StPr/19/1648

            przygotowanie zup, sałatek, zmywanie naczyń
            StPr/19/1649
            wynagrodzenie od od 14,7 PLN

            StPr/19/1650