Dekarz R87/1456-517/18

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie pokryć dachowych, praca w delegacji teren kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.04.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Dekarz* (wymagany staż - lata: 1)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie min. 1 rok, praca w delegacji teren kraju
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PPHU MK System MACIEJ KACZMAREK
      Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marcin Kaczmarek
      Numer telefonu: 605-232-501
      E-mail: mk@itsdach.eu
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      malarz
      StPr/18/0682
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      pomoc w przygotowywaniu potraw
      StPr/18/1551

      przygotowywanie potraw (obiadów)
      StPr/18/1552
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      StPr/18/1553
      wynagrodzenie od od 2 488 PLN

      wyrób i malowanie wałkiem drobnowymiarowych elementów budowlanych z blachy, przygotowanie do wysyłki
      StPr/18/1554
      wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

      -Przygotowywanie ofert z zakresu automatyki, pneumatyki, sterowania, robotyki -Projektowanie układów automatyki i sterowania, -Przeprowadzanie spotkań techniczno handlowych, -Realizacja i wdrażanie u
      StPr/18/1555
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      -Montaż kabli, rozdzielnic, aparatury elektrycznej -Budowa i montaż sieci teletechnicznych -Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych -Budowa i montaż szaf sterowniczych, rozdzielnic -Konserw
      StPr/18/1556
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      docelowo ratownik specjalista w Państwowej Straży Pożarnej
      StPr/18/1558
      wynagrodzenie od od 2 772 PLN

      prace związane z przebudową i remontem dróg
      StPr/18/1562
      wynagrodzenie od 2 500 - 4 800 PLN

      StPr/18/1563
      wynagrodzenie od 997,4 PLN