Elektromonter instalacji niskoprodowych R47/1651-654/19

Miejsce pracy: PLANTY 20B, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wykonywanie i montaż instalacji systemu sygnalizacji pożaru i jego konserwacja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    Zawód:
    • Elektromonter instalacji elektrycznych
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • uprawnienia SEP do 1 kV
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie ZSZ elektryczne, mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
        Pracodawca: BIURO USŁUG POŻARNICZYCH,OCHORONY PRACY I ŚRODOWISKA - RYSZARD SUDOMIR
        Adres: PLANTY 20B, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Ryszard Sudomir
        Numer telefonu: 54 234-29-38, 603-740-698
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        w/g programu stażu
        StPr/19/0625
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Zapewnia udzielanie ogólnej informacji klientom ZUS oraz kierowanie ich na stanowiska merytoryczne właściwe do rozpatrzenia spraw.
        StPr/19/1755
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        StPr/19/1756

        liczenie asortymentu w sklepie za pomocą skanera
        17/5/2019
        wynagrodzenie od od 17 PLN

        StPr/19/1736

        StPr/19/1738

        StPr/19/1743

        StPr/19/1744

        prace związane z montażem rur w budynkach pod kable
        StPr/19/1745
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        stawianie ścian
        StPr/19/1746
        wynagrodzenie od od 3 521 PLN