Kierowca kat. C+E, R75/1709-682/19

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: transport międzynarodowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 21.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy CE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 1 rok, aktualne uprawnienia
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PA-WEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Anita Tomanek
        Numer telefonu: 603-122-195, 54 234-70-30
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00-16:00
        Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej środków transportu. Planowanie i realizowanie zakupów i usług. Administrowanie budynkiem Delegatury. Nadzorowanie systemów, urządzeń i instalacji budynku Deleg
        StPr/19/2072
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        StPr/19/2062
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        praca na hali sprzedaży, obsługa kasy, obsługa klientów, wykładanie towaru, praca na stoisku mięsnym
        StPr/19/2063
        wynagrodzenie od od 2 350 PLN

        StPr/19/2064
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        tłumaczenie korespondencji i dokumentów firmowych, wyszukiwanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami w języku niemieckim
        StPr/19/2067

        dowóz uczniów
        StPr/19/2068
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 800 PLN

        prace fizyczne lub obsługa urządzeń mechanicznych-wtryskarek, miejsce pracy: Włocławek, ul. Gołębia 5 lub Bogucin 141C
        StPr/19/2037

        praca na stanowisku murarza
        StPr/19/2045

        praca na stanowisku cieśli
        StPr/19/2046

        StPr/19/2040