Operator I R94/1468-524/18

Miejsce pracy: WYSZYŃSKIEGO 26, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn działu przetwórstwa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 16.04.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    • Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych* (wymagany staż - lata: 3)
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ROLLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: WYSZYŃSKIEGO 26 pok. 6, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-po
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane, prosimy o składanie ofert zawierających CV w siedzibie Spółki we Włocławku na ul. Wyszyńskiego 26, w dziale kadr pokój nr 6, lu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      praca na dziale rybnym lub mięsnym; zatowarowanie; dbanie o wizerunek; kontakt z klientem
      StPr/18/1615
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      StPr/18/1616
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      StPr/18/1599
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      StPr/18/1602

      Praca jako kierownik budowy/robót na inwestycjach deweloperskich. Miejsce pracy Bydgoszcz.
      StPr/18/1609
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      przygotowywanie i sprzedaż kebabów
      StPr/18/1612
      wynagrodzenie od od 525 PLN

      StPr/18/1588

      obsługa żurawia
      StPr/18/1569
      wynagrodzenie od 2 500 - 4 500 PLN

      StPr/18/1570
      wynagrodzenie od 2 775 - 4 500 PLN

      StPr/18/1571
      wynagrodzenie od 2 775 - 4 000 PLN