Stanowisko ds. rozliczeń R95/2143-901/19

Miejsce pracy: Płocka 167, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      • Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)
        Wymagania dodatkowe
        Uprawnienia:
        • znajomość pakietu MS Office
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie średnie; WYMAGANIA POŻĄDANE: wykształcenie wyższe (nauki społeczne, prawo, gospodarka), minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi; WYMAGANIA DODATK
          Pracodawca: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W TORUNIU
          Adres: Mickiewicza 33-39, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Elżbieta Sudomir-Gordon
          Numer telefonu:
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: - CV, - list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat się ubiega, - odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
          zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z dziećmi
          StPr/19/2385
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          StPr/19/2389
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          wydawanie i przyjmowanie zboża, utrzymanie porządku na elewatorze, prace konserwatorskie
          StPr/19/2371

          utrzymanie porządku w przedszkolu "Skakanka"
          StPr/19/2373

          obsługa systemu kontroli dostępu
          StPr/19/2378
          wynagrodzenie od od 16 PLN

          udział w przeglądach prewencyjnych, uzupełnianie dokumentacji po przeprowadzonych przeglądach i remontach w budynkach "CH WZORCOWNIA"
          StPr/19/2362
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          Główne obowiązki : - przyjmowanie klientów i prowadzenie postępowań o wydanie zezwoleń na pracę cudzoziemców na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, - obsługa i prowadzenie aplikacji Zatrudnienie Cu
          StPr/19/3918

          naprawa samochodów osobowych
          StPr/19/2364

          analiza chemiczna, organoleptyczna surowców, półproduktów, wyrobów gotowych
          StPr/19/2367

          pełna księgowość
          StPr/19/2369
          wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN