Nauczyciel matematyki R70/2702-429/19

Miejsce pracy: SZKOLNA 13, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauczanie w szkole podstawowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Zawód:
    • Nauczyciel matematyki w szkole podstawowej
      Uprawnienia:
      • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 10
        Adres: SZKOLNA 13, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Aneta Jabłońska
        Numer telefonu: 54 235-52-29
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: dni robocze
        Zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji.
        StPr/19/3002
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        praca na stanowisku pomocy nauczyciela w przedszkolu
        StPr/19/3005
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z dziećmi, miejsce pracy Kikół - Przedszkole Kujawiaczek
        StPr/19/3008

        Sporządzanie różnego rodzaju potraw i deserów kuchni wietnamskiej oraz porozumiewanie się w tym języku z klientami oraz dostawcami. Kontakt w języku wietnamskim z kucharzami tamtejszej kuchni w celu s
        StPr/19/3009
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        StPr/19/3011
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        serwis sprzętu komputerowego i biurowego
        StPr/19/3012

        terminowa realizacja budowy, zgodnie z harmonogramem, bezposredni nadzór nad realizacją robót, nadzór, koordynacja i motywacja pracowników i podwykonawców, bieżące raportowanie z postępu i jakości pro
        StPr/19/2152
        wynagrodzenie od 11 386 - 17 126 PLN

        wiązanie stali zbrojarskich, przygotowywanie i montaż form szalunkowych, wkładanie formy zbrojenia i montowanie wbudowanych elementów, zabetonowanie i obróbka betonu, kosmetyka wykonywanych elementów,
        StPr/19/2153
        wynagrodzenie od 7 080 - 12 821 PLN

        StPr/19/2978

        przygotowanie pojazdów do obróbki blacharskiej
        StPr/19/2983