Fryzjer R60/3030-594/19

Miejsce pracy: NOWCY 17, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjestwa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: kosmetyka
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, doświadczenie 6 miesięcy z maksymalną przerwą 2 lata lub osoby które ukończyły szkołę w przeciągu ostatnich 2 lat
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: M.I.D. IWONA BRZECZKOWSKA-DURMOWICZ
      Adres: NOWCY 17, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Iwona Brzeczkowska-Durmowicz
      Numer telefonu: 605-366-148
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Zapewnia obsługę klientów w zakresie spraw płatników składek i ubezpieczonych. Praca w Wydział Obsługi Klientów i Korespondencji w Inspektoracie ZUS we Włocławku.
      StPr/19/3365
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć: dopełnianie wszelkich formalności związanych z administracją personalną pracowników, organizacja biura i wyposażenia pracowników, rezerwacja hotel
      StPr/19/3367
      wynagrodzenie od 4 000 - 6 000 PLN

      obsługa klienta detalicznego, obsługa kasy, udzielanie kredytów w placówce patronackiej Getin Banku
      StPr/19/3368
      wynagrodzenie od od 2 775 PLN

      StPr/19/3372
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      StPr/19/3373

      StPr/19/3374

      StPr/19/3375

      Zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń. Praca w Wydziale Rozliczeń Kont Płatników Składek w Inspektoracie ZUS we Włocławku.
      StPr/19/3345

      montaż konstrukcji, prace spawalnicze, praca na wysokości
      StPr/19/3351
      wynagrodzenie od od 4 100 PLN

      programowanie
      StPr/19/3354
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN