Kierowca Kat. C

Nr oferty: StPr/19/1094Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Miejsce pracy: Płocka 106, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: kierowanie pojazdem praca w na terenie kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 02.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • ADR podstawowy przewóz towarów niebezpiecznych
    • ADR - ZAŚWIADCZENIE O PRZESZKOLENIU KIEROWCY
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Dariusz Słomski
      Adres: Płocka 106, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Słomski
      Numer telefonu: 518512045
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      samodzielna praca fryzjera męskiego - barbera
      StPr/19/3721
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      praca z dzieckiem w ośrodku terpeutycznym
      StPr/19/3725
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      prace technologiczne i konstrukcyjne
      StPr/19/3726
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      StPr/19/3728
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Strzyżenie i modelowanie włosów aby osiagnąć efekt oczekiwany przez klienta.
      StPr/19/3714

      obsługa klienta w sklepie mięsnym, wykładanie towaru
      StPr/19/3715
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      obsługa produkcji wyrobów garmażeryjnych
      StPr/19/3716
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      Obsługa klienta, sprzedaż mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, sporządzanie umów ratalnych, dbanie o ekspozycję salonu, utrzymanie czystości na salonie.
      StPr/19/3717
      wynagrodzenie od 2 500 - 6 500 PLN

      bieżąca kontrola jakości wyrobów cyklów produkcyjnych, prowadzenie raportów z przeprowadzonych działań i wykrytych niezgodności, prowadzenie dokumentacji i zapisów jakościowych, współpraca z odpowiedn
      StPr/19/3718
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Kontakt z działem produkcji, ustalanie szczegółów wykonywania produktów, przygotownie technologii wytworzenia i zleceń produkcyjnych, optymalizacja procesów produkcyjnych, prowadzenie dokumentacji tec
      StPr/19/3719
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN