Projektant Automatyk AKPiA, R50/0688-312/20

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - dobór rozwiązań technicznych (automatyka, elektryka), - projektowanie systemów sterowania automatyką przemysłową, - projektowanie tras kablowych, - projektowanie szaf sterowniczych i zasilających, -
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.03.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 200 - 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Inżynier elektryk automatyk
      Język:
      • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Uprawnienia:
        • obsługa programów CAD
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe techniczne (preferowane z zakresu automatyki- elektryczny/mechaniczny, elektrotechnika lub pokrewne), znajomość podstawowych zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej, znajomoś
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: VIGRAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Joanna Kluczewska
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie podania i CV na adres email: [email protected] Prosimy o oferty zgodne z wymaganiami. Skontaktujemy si
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          - obsługa drukarek cyfrowych
          StPr/20/0969
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          zarządzanie zespołem, kierowanie pracą marketu, zamawianie towarów
          StPr/20/0970
          wynagrodzenie od od 2 855 PLN

          pracownik marketu Mrówka
          StPr/20/0971

          StPr/20/0972

          prowadzenie warsztatów pozalekcyjnych z dziećmi klas 1-5
          StPr/20/0978
          wynagrodzenie od 30 - 40 PLN

          przyjmowanie i wykładanie towaru, prace magazynowe
          StPr/20/0964
          wynagrodzenie od od 2 855,19 PLN

          dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, prowadzenie spraw księgowych, weryfikacja dokumentów i faktur pod względem formalnym i rachunkowym
          StPr/20/0965
          wynagrodzenie od od 3 421,9 PLN

          Kontakt z działem produkcji, ustalanie szczegółów wykonywania produktów; przygotownie technologii wytworzenia; przygotownie zleceń produkcyjnych; optymalizacja procesów produkcyjnych; prowadzenie dokumentacji technlogicznej; udział w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów jakościowych.
          StPr/20/0966
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN

          - Samodzielne wykonywanie prac projektowych w branży mechanicznej. - Wykonywanie nadzoru autorskiego nad wdrażanymi projektami. - Sprawdzanie dokumentacji. - Inne prace zlecone przez przełożonego ze swojego zakresu działania.
          StPr/20/0950
          wynagrodzenie od od 5 000 PLN

          - Wykonywanie prac projektowych w branży mechanicznej według wskazówek i w porozumieniu z prowadzącym projektem.. - Wykonywanie nadzoru autorskiego nad wdrażanymi projektami. - Sprawdzanie dokumentacji. - Inne prace zlecone przez przełożonego ze swojego zakresu działania.
          StPr/20/0951
          wynagrodzenie od od 3 600 PLN