Kierownik hurtowni budowlanej R79/0969-487/20

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: zarządzanie zespołem, kierowanie pracą marketu, zamawianie towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 25.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 855 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
    • Kierownik sklepu / supermarketu (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie średnie, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość obsługi komputera
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ARTEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: ŁĘGSKA 16, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Słowiński Arkadiusz
        Numer telefonu: 696811366
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem dostarczyć do punktu obsługi klienta "Mrówka"
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        praca w fabryce prefabrykatów, produkcja elemntów betonowych
        StPr/20/1017
        wynagrodzenie od 2 700 - 5 000 PLN

        - zapewnienie sprawności urządzeń w zakresie elektrycznym i mechanicznym, - usuwanie awari maszyn i urządzeń produkcyjnych, - wykonywanie bieżących napraw, - konserwacja i przeglądy maszyn, - modernizacja istniejących urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych.
        StPr/20/1018
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        naprawa i konserwacja maszyn szwalniczych
        StPr/20/1020
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        - obsługa maszyn i urządzeń na instalacji produkcyjnej, - przygotowanie instalacji i urządzeń do planowania prac remontowych, - zgłaszanie usterek i nieprawidłowości przełożonemu.
        StPr/20/1021

        MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu (PRACOWNIK ZMIANOWY) - wykonywanie patrolu instalacji, urządzeń i aparatów, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, - wykonywanie napraw, remontów i działań prewencyjnych (dla urządzeń takich jak m.in. pompy, sprężarki, dmuchawy, podajniki obrotowe, armatury, przekładnie, - czyszczenie /sprawdzanie oraz okresowe smarowanie rurociągów, urządzeń i aparatów, - wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji.
        StPr/20/1022

        obsługa biura
        StPr/20/1024

        praca biurowa
        StPr/20/1025

        praca na stanowisku elektryka
        StPr/20/1027

        szycie odzieży ciężkiej (płaszcze, mundury)
        StPr/20/1028

        praca na stanowisku technologa
        StPr/20/1029