Pracownik marketu budowlanego R80/0970-488/20

Miejsce pracy: ŁĘGSKA 16, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pracownik marketu Mrówka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 25.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 855 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Sprzedawca*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, znajomość branży sanitarnej oraz stolarki drzwiowej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ARTEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: ŁĘGSKA 16, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Arkadiusz Słowiński
      Numer telefonu: 696811366
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem dostarczyć do punktu obsługi klienta "Mrówka"
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      praca w fabryce prefabrykatów, produkcja elemntów betonowych
      StPr/20/1017
      wynagrodzenie od 2 700 - 5 000 PLN

      - zapewnienie sprawności urządzeń w zakresie elektrycznym i mechanicznym, - usuwanie awari maszyn i urządzeń produkcyjnych, - wykonywanie bieżących napraw, - konserwacja i przeglądy maszyn, - modernizacja istniejących urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych.
      StPr/20/1018
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      naprawa i konserwacja maszyn szwalniczych
      StPr/20/1020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - obsługa maszyn i urządzeń na instalacji produkcyjnej, - przygotowanie instalacji i urządzeń do planowania prac remontowych, - zgłaszanie usterek i nieprawidłowości przełożonemu.
      StPr/20/1021

      MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu (PRACOWNIK ZMIANOWY) - wykonywanie patrolu instalacji, urządzeń i aparatów, kontrolowanie pracy urządzeń w celu wykrycia niepoprawnej pracy, uszkodzeń, wycieków, - wykonywanie napraw, remontów i działań prewencyjnych (dla urządzeń takich jak m.in. pompy, sprężarki, dmuchawy, podajniki obrotowe, armatury, przekładnie, - czyszczenie /sprawdzanie oraz okresowe smarowanie rurociągów, urządzeń i aparatów, - wykonywanie prac zleconych przez nadzór w zakresie utrzymania ruchu i konserwacji.
      StPr/20/1022

      obsługa biura
      StPr/20/1024

      praca biurowa
      StPr/20/1025

      praca na stanowisku elektryka
      StPr/20/1027

      szycie odzieży ciężkiej (płaszcze, mundury)
      StPr/20/1028

      praca na stanowisku technologa
      StPr/20/1029