Pracownik Działu Techniczno-Serwisowego R46/1450-733/20

Miejsce pracy: Witosa 3, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa infolinii serwisowej. Obsługa zgłoszeń serwisowych i związanej z nimi dokumentacji. Naprawa urządzeń. Ekspertyza części zamiennych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 03.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, brak
    Zawód:
    • Technik urządzeń sanitarnych*
      Język:
      • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
        Uprawnienia:
        • Monter instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody
        • prawo jazdy kategoria - B
        • Obsługa programu AutoCAD
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne, znajomość montażu i naprawy instalacji centranego ogrzewania i ciepłej wody, znajomość programu AutoCAD, prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego
          Pracodawca: ACV POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Marta Michorzewska
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          prace malarskie wykończeniowe
          StPr/20/1803
          wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

          dowóz uczniów
          StPr/20/1808
          wynagrodzenie od 2 600 - 2 800 PLN

          nauczyciel wpierający
          StPr/20/1804
          wynagrodzenie od 2 600 - 3 800 PLN

          StPr/20/1677
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          Układanie kostki brukowej, praca w delegacji - teren kraju.
          StPr/20/1793
          wynagrodzenie od od 4 500 PLN

          StPr/20/1678

          Całodobowa praca opiekuńczo-wychowawcza z dziećmi i młodzieżą przebywającą w centrum.
          StPr/20/1795

          prace tokarskie i frezerskie
          StPr/20/1798
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          zamiatanie, mycie podłóg itp.
          StPr/20/1802
          wynagrodzenie od od 1 300 PLN

          sprzedaż paliw, dbanie o prawidłowy wizerunek firmy, utrzymanie porządku
          StPr/20/1800