Malarz-szpachlarz R20/1800-894/20

Miejsce pracy: 87-816 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace malarskie wykończeniowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 07.08.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    • Szpachlarz (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
    • Malarz budowlany (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie 2 lata
      Pracodawca: ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY WIELOBRANŻOWY DAR-MAR MROCZKOWSKI DARIUSZ - MADALIŃSKI MARIAN
      Adres: Chocimska 10, 87-816 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Mroczkowski
      Numer telefonu: 602-74-72-74
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: przed spotkaniem kontakt telefoniczny
      StPr/20/2266
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji wyrobów garmażeryjnych
      StPr/20/2269
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      opieka nad dziećmi
      StPr/20/2272
      wynagrodzenie od od 2 855 PLN

      StPr/20/2254

      praca w domu pomocy społecznej
      StPr/20/2256
      wynagrodzenie od od 3 450 PLN

      obsługa systemu kontroli dostępu
      StPr/20/2257
      wynagrodzenie od od 19 PLN

      StPr/20/2258

      montaż materiałów filmowych i radiowych
      StPr/20/2259

      pomoc w pracach budowlanych
      StPr/20/2261
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      prace wykończeniowe
      StPr/20/2262
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN