Mechanik samochodowy R71/1740-672/18

Miejsce pracy: DOBRZYŃSKA 28, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.07.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Mechanik pojazdów samochodowych*
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kategoria - B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykstzałcenie średnie, prawo jazdy kat. B
        Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE AUTO FIT GRZEGORZ WARCZAKOWSKI
        Adres: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Grzegorz Wraczakowski
        Numer telefonu: 664498401
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        -Przeprowadzania kontroli w sposób ciągły i systematyczny ze szczególnym uwzględnieniem godzin szczytu przewozowego. Kontrole biletowe muszą być przeprowadzane we wszystkie dni tygodnia (dni robocze,
        StPr/18/1938
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN

        obsługa klienta, doradztwo w zakresie doboru oferowanych produktów, doradztwo w zakresie promocji, budowanie relacji z klientem, dbanie o estetykę stacji
        StPr/18/1939
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        przygotowywaniu pizzy
        StPr/18/1940
        wynagrodzenie od od 2 660 PLN

        StPr/18/1941
        wynagrodzenie od 997,4 PLN

        szpachlowanie, malowanie, montaż okien
        StPr/18/1942

        StPr/18/1947
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        StPr/18/1948

        StPr/18/1949

        cv
        StPr/18/1954

        StPr/18/1955